Якщо чиновники "кинули": У Мінсоцполітики пояснили, що робити у разі втрати субсидії

Українці, які через помилку втратили субсидію і через карантинні обмеження не можуть потрапити до органів соцзахисту, можуть надіслати заяву поштою. Це пояснив заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко. Про це він розповів в ефірі одного з телеканалів, передають Патріоти України.

"Слід звернутися до органу соцзахисту населення письмово - написати заяву і надіслати її поштою. Орієнтовно до 10 днів. Якщо протягом цього часу відповіді немає, треба з'ясовувати, на якому етапі розгляду конкретний документ", - каже Музиченко.

Віталій Музиченко також зазначив, що у травні відбувається процедура перевизначення права отримання субсидії на наступний період і наразі вивчається, чи оплачував отримувач субсидії комунальні послуги.

"Постачальники послуг надають інформацію управлінням соцзахисту про наявність простроченої заборгованості. Бувають ситуації, коли ця інформація не відповідає дійсності. За нашими даними, понад 95% одержувачів субсидій - це добропорядні платники, які не мають жодних боргів. Але, якщо одержувач субсидій сплачував комунальні послуги, а постачальник вимагає щось ще сплатити і подає про це інформацію в управління соцзахисту, тоді, враховуючи карантинні обмеження щодо особистого прийому, копії документів необхідно направити поштою на адресу управління соцзахисту. Це не буде перепоною для отримання субсидій", - додав заступник міністра.

Пенсії в Україні масштабно проіндексують із 1 березня: Ось як перерахують кожну виплату

неділя, 23 лютий 2025, 23:40

З 1 березня проіндексують пенсії практично для всіх українців на заслуженому відпочинку. У проекті бюджету ПФУ передбачено індексацію на рівні 10%, при цьому за останніми підрахунками експертів вона може становити понад 11%. Про це йдеться у матеріалі ...

Українцям видають гроші на дрова: Хто може отримати і які умови

неділя, 23 лютий 2025, 23:25

Українці, які отримують субсидію на оплату послуг ЖКГ, також можуть оформити допомогу на придбання твердого палива, зокрема, дров. Однак лише за певних умов – наприклад, якщо для обігріву житла використовується саме таке паливо. Тобто, за відсутності ц...