1. Мушег і Санам Мкртчян назвали другого сина за останньою модою - в честь полководця і революціонера Михайла Фрунзе. Подорослішавши, актор подумував офіційно змінити ім'я на Мгер, що в перекладі означає "Сонце". Однак слава його випередила: широкому глядачеві він став відомий як Фрунзе Мкртчян, а пізніше - більш ласкаво - Фрунзик.
2. Батько Фрунзика хотів, щоб хлопчик став знаменитим художником. Однак Фрунзик Мкртчян з дитинства мріяв стати коміком і постійно порівнював себе з Чарлі Чапліном, який, за власним зізнанням актора, був для нього таким же авторитетом, як Бах - для музикантів. Мкртчян поважав першопрохідців кіногротеска, але завжди виділяв саме американського коміка, який не переставав його дивувати. До слова, Фрунзик продовжував малювати і в зрілому віці, а його роботи прихильно оцінювали і друзі, і професіонали.
3. Фрунзик Мкртчян зізнавався, що він міг би зніматися не тільки в СРСР, а й в інших країнах. "Для мене психологічна ситуація важливіше, ніж мова. Тому, коли я знімаюся в Індії, я говорю по-вірменськи, але мій герой веде себе природно і психологічно правдиво", - ділився актор. На знімальному майданчику не посміхаєшся по-чеськи або по-португальськи, не плачеш по-турецьки. Адже мова - це тільки засіб, а суть, за словами Мкртчяна, в іншому.
4. Деякі крилаті фрази Мкртчяна не були прописані в сценарії і народжувалися саме завдяки імпровізації актора. Фрунзик мав не тільки талант актора, а й умів спостерігати за співрозмовником, вбирати його міміку і інтонації. Наприклад, в картині Генріха Маля "Ми і наші гори", в діалозі між міліціонером і пастухом він так просто і так природно висловив багату палітру емоцій вигуком: "Ей-ей-е-е-е". Старший брат актора Альберт Мкртчян зазначав, що так характерно зітхав їх батько, коли потрапляв у халепу.
5. Горем стала хвороба красуні-дружини Донари Пілосян, яка з'явилася на екрані разом з Мкртчяном в "Кавказькій полонянці". Він зіграв дядька "спортсменки, комсомолки і просто красуні" Ніни, а вона - його дружину. Вони познайомилися, коли він був відомим артистом, а вона - абітурієнткою Єреванського художньо-театрального інституту, яка мріяла саме у Фрунзика готуватися до вступних іспитів. Наполегливість дівчини і її карі очі підкорили Мкртчяна, і весілля не змусило себе чекати.
Громадськість вимагає поновити ліцензію на відстріл найбільшого хижака, що через ріст популяції став небезпечним для людей за межами заповідників. У центральній частині Румунії 18-річна туристка загинула, намагаючись утекти від ведмедя. Як повідомляє D...
На аукціоні в англійському Вілтширі лист пасажира "Титаніка" продали майже за 400 тисяч доларів. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Документ, датований 10 квітня 1912 року, належав полковнику Арчибальду Грейсі, який подорожував...