У Києві помер 41-річний журналіст, волонтер, екскерівник пресслужби "Правого сектору" Артем Скоропадський. Його життя забрала важка хвороба шлунку, з якою він боровся тривалий час. Про це повідомила у Facebook його дружина Олена Солодовнікова, передають Патріоти України.
За її словами, чоловік помер у реанімації вранці 10 грудня. "Мене не було поруч, я була закордоном, і ніколи собі цього не пробачу. Ти казав, ніколи не розповідай, що комусь допомагав. Вибач, я все ж розповім про всі ці численні збори для поранених, про організацію автобусів із їжею на фронт, про бабу Катю на два поверхі нижче, якій ти купував їжу, бо вона самотня і ще годує котів у під'їзді. 9 останніх років ти жив тим, що допомагав тим, хто цього потребував", – написала вона.
Солодовнікова також згадала історію зустрічі з чоловіком три роки тому й описала, якою він був людино. "Про тебе має зберегтися пам'ять через покоління. Вчора про тебе вже написали вірш. Я пишу це і плачу. Бо не можу змиритися, що ти був. Ти є. І будеш далі. У спогадах. У серці", – зазначила жінка.
Вона додала, що прощання з журналістом пройде найближчим часом за православним обрядом. Місце й час похорон буде повідомлено згодом. Зауважимо, що Артем Скоропадський народився у Москві (РФ), закінчив факультет журналістики МГУ. До Києва переїхав 2005 року, став журналістом украинської редакції "Комерсанта". З 2014-го був пресссекретарем "Правого сектора".
Українське громадянство чоловік отримав лише у травні 2021 року. Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко уточнив, що Скоропадський був активістом і проукраїнски налаштованим патріотом, учасником Революції Гідності.
"На початку 2022 року очолив журнал "Країна", займався волонтерською діяльністю, в останні роки сильно хворів", – додав він.
Навіть якщо суд визнає мобілізацію незаконною, це не означає, що людину автоматично звільнять з військової служби. Верховний Суд підтвердив, що порушення процедури призову саме по собі не є підставою для звільнення військовослужбовця, передають Патріот...
Невеличка крамничка делікатесів у французьких Каннах опинилася у центрі уваги міжнародної преси через своє провокаційне найменування "Моя дружина — свиноматка". Попри скандал, власники не відмовляються від оригінальної ідеї й вимагають справедливості. ...