"Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна математика. Уже зрозуміли, що це не грип? Я як кардіолог, який працює в інтенсивній терапії, бачив багато хворих із коронавірусом. 4-5% усіх хворих стикаються з фатальними проблемами через коронавірус. І в цій категорії важких пацієнтів смертність сягає 70–75% – величезні цифри для медицини. Тож однозначно це не звичайний вірус", – підкреслив Леві.
Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19.
"Пацієнти з коронавірусом на [апараті] ШВЛ перебувають мінімум два-три тижні, тоді як з іншими діагнозами – два-три дні, максимум тиждень. І це найпроблематичніший момент. Раніше ми не стикалися з необхідністю такого тривалого перебування пацієнтів на штучній вентиляції. Саме цей момент стопорить медичну систему, не дає можливості перепочити, збільшує витрату ресурсів. Пацієнти довго займають і апарат, і місце, а потім довго лікуються в реабілітаційних центрах. Це призводить до заповнення медцентрів. Усі залишаються біля розбитого корита: немає місць, багато хворих, яких нікуди подіти, немає апаратів. І що відбувалося в Італії? Ухвалили закон, щоб пацієнтів віком від 60 років не лікували на ШВЛ, щоб вони вмирали. Катастрофа для ХХІ століття. Але це реалії життя", – зазначив лікар.
Сир входить у раціон у більшості людей. Їм посипають улюблені страви, використовують як закуску до вина або на бутерброди. У сучасних супермаркетах сир представлений у величезному асортименті. Він є хорошим джерелом білка, кальцію і фосфору, також в нь...
У Києві 15-річна дівчина вистрибнула з вікна балкона. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний" в Telegram-каналі, передають Патріоти України. Трагедія сталася в житловій багатоповерхівці за адресою Харківське шосе, 180. На жаль, дитина загинула на ...