Хіти тижня. "Будуть тисячі хворих": Українець, який пережив карантин у Нових Санжарах, розповів про вірус

За словами українця, коронавірус у нас в країні поширюється з шаленою швидкістю. Він вважає, що у нас, швидше за все, буде як в Китаї та Італії.

Коронавірус в Україні вразить тисячі людей, якщо не дотримуватися карантину. Таку думку озвучив українець Олександр Махов, який знаходився в обсервації у Нових Санжарах. Він написав свої прогнози і думки на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Олександр зазначив, що в середньому за статистикою один хворий інфікує двох людей. "Треба бути реалістом. Буде багато хворих. Тисячі. Тоді запитайте себе - краще 1000 за тиждень або 1000 за два місяці", - написав він.

За словами українця, коронавірус у нас в країні поширюється з шаленою швидкістю. Він вважає, що у нас, швидше за все, буде як в Китаї та Італії. "Іспанія вже обійшла за кількістю заражених Південну Корею. Франція і Німеччина обійде до кінця тижня. В Україні вже чотири людини заразилися всередині країни (вони не їздили за кордон). Зараз час подвоєння кількості інфікованих у світі складає - 2-5 днів. Тобто якщо 17 березня в Україні 7 підтверджених хворих, то через тиждень буде не менше 14", - вважає Олександр.

Чоловік ще раз нагадав, що найважливіше не контактувати в цей час з людьми. Перш за все карантин зроблений для лікарів, щоб потім вони змогли впоратися з величезною кількістю хворих. "Жорсткі карантинні заходи - закриття шкіл, ресторанів, метро, скасування рейсів - потрібні не для того, щоб зупинити епідемію. Такі заходи потрібні - лікарям. Ще раз - лікарям. Щоб дати можливість підготуватися, поки хвороба поступово поширюватися, а не швидко. Хворі точно будуть. Але 1000 хворих за тиждень, не одне і те ж, що 1000 хворих за два місяці. Ми всі знаємо стан вітчизняної медицини. Давайте просто дамо їм шанс. Бізнесмени вже зараз купують апарати ШВЛ для лікарень. Хай купують, поки у нас десять хворих, а не мільйон", - написав Махов.

За словами Олександра, в Ухані пізно ввели карантин, тому постраждало і померла велика кількість людей. Також чоловік вважає, що карантин не закінчиться через два тижні, він триватиме, як мінімум 3 місяці.

Хіти тижня. Будьте обережні! Названо найнебезпечніші продукти в українських супермаркетах

четвер, 2 квітень 2020, 1:00

В продуктах, які їдять українці, виявили головних ворогів для їх фігури і здоров'я. В Україні, за даними ВООЗ, кожен четвертий громадянин страждає ожирінням. І не тільки тому, що люди зазвичай мало уваги приділяють фізичній активності, а й перш за все ...

Щоб не нудьгували на карантині: Джоан Роулінг запустила новий цікавий проєкт для дітей

четвер, 2 квітень 2020, 0:30

Нове доповнення дозволить дітям всюди транслювати книгу англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами. Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера, запустила новий Harry Potter At Home Hub на WizardingWorld.com, надаю...