За часів СРСР важко було знайти під'їзд, де не було б хоч одних "шкіряних" дверей темно-синього або бордового кольору. Під низ шкіри або дерматину люди часто клали наповнювач, а потім гвіздками оббивали його по краях чи всій поверхні дверного полотна. Як повідомляє YandexZen, найчастіше так робили тому, що це було модно. Але ще однією з причин також було переконання, що оббивка дозволяла поліпшити звукоізоляцію і теплоізоляцію в приміщенні, передають Патріоти України.
Популярність такого методу оформлення насамперед була викликана тим, що в СРСР не було великого вибору дверей. Водночас людям просто хотілося зробити так, щоб ті виглядали індивідуальнішими і навіть стильними.
Так, втілюючи в реальність свої дизайнерські рішення, хтось просто перефарбовував двері, а хтось брав шкіру і робив їх не такими як у всіх – дорожчими і багатшими.
Люди були переконані, що це не тільки красиво, але й надійно. Адже таке покриття певною мірою відігравало роль своєрідного чохла. В СРСР було важливо користуватися всім у будинку якомога довше, а за таким принципом простіше було змінити оббивку, ніж двері.
Водночас через те, що двері в квартирах зазвичай були не дуже надійними в плані звукоізоляції і теплоізоляції, люди намагалися зробити так, щоб вони пропускали менше тепла й шуму. Тут на допомогу і приходив дерматин, який із таким завданням справлявся на відмінно. Хоча деякі стверджували, що така оббивка рятує навіть від неприємного запаху.
Пенсійний фонд України розповів про умови призначення пільгових пенсій. Про це йдеться в матеріалі ПФУ, передають Патріоти України. Умови призначення пільгових пенсій визначені частинами 1 – 3 статті 114 та Прикінцевими положеннями Закону України від 0...
Походження назви української столиці — Києва — і досі залишається предметом наукових дискусій, адже легенди про його засновників можуть виявитися пізнішими вигадками, передають Патріоти України із посиланням на проєкт ”Параграф”. Хоча загальновідома л...