Хіти тижня. "Обидел хрупкую русскую девушку": Кадиров публічно пригрозив нардепу Березі (відео)

Ольга Скабеєва хотіла перешкодити спілкуванню першого віце-спікера України Ірини Геращенко з журналістами, її спробували відтіснити, а Береза закрив собою українську колегу.

Береза і Скабєєва. Фото: скріншот з відео.

Лідер Чечні Рамзан Кадиров пригрозив українському позафракційному депутату Борислава Березі помстою за нібито грубе поводження щодо російської пропагандистської Ольги Скабеєвої. Конфлікт стався в стінах Парламентської асамблеї Ради Європи, де Береза знаходиться в складі української делегації, передають Патріоти України.
В ході сюжету, яким Скабеєва хотіла перешкодити спілкуванню першого віце-спікера України Ірини Геращенко з журналістами, її спробували відтіснити, а Береза закрив собою українську колегу. Журналістку закликали до порядку і попросили не перебивати. Пізніше Береза зазначив, що країна-гопник поводиться, як гопник, чим викликав нову хвилю обурення серед пропагандистів.

У свою чергу розлючений Кадиров відреагував на інцидент в Telegram-каналі kadyrov_95, звернувшись до "братнього українського народу".

"Береза штовхнув і образив в стінах міжнародної організації тендітну російську дівчину, журналістку Ольгу Скабеєву. Якби в Чечні чи іншому регіоні Росії здійснили подібні дії проти української журналістки, весь західний світ гудів би", – висловився він.

За його словами, Скабеєву ж захищати ніхто не став, за що Береза отримав погрозу помстою. "Йому слід дуже чітко засвоїти, якщо він належним чином не вибачиться перед Ольгою Скабеєвою, обов'язково знайдеться справжній чоловік, який в будь-якому місці його дістане і з розмаху вліпить дзвінкий ляпас!" – написав Кадиров.

"Тунель смерті" часів Першої світової відкрили у Франції - там живцем поховали 270 солдатів (фото)

неділя, 9 травень 2021, 6:56

У лісі неподалік від французького міста Реймс відкрили тунель Вінтерберг, за часів Першої світової війни розташований на лінії фронту в масиві Шмен-де-Дам. Там понад століття лежать тіла 270 німецьких солдатів, які загинули найстрашнішою смертю, яку ли...

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...