Хіти тижня. "Розмови можливі тільки в минулому часі і ось чому": У Мінкульті пояснили долю УПЦ КП

Глава Департаменту міністерства у справах релігій Олександр Юраш закликав не тлумачити вільно юридичні питання та не піддаватися емоціям.

Філарет залишиться просто почесним патріархом? Ілюстрація: Факти.

У Міністерстві культури пояснили, чому неможливе відновлення або продовження функціонування колишньої Української православної церкви Київського патріархату. Аргументи навів глава Департаменту міністерства у справах релігій Олександр Юраш, передають Патріоти України.

Так, 15 грудня 2018 роки перед Об'єднуючим собором ПЦУ / УПЦ в окремих приміщеннях на території Софії Київської відбулися два паралельних собору УПЦ КП і УАПЦ, на яких було прийнято одноголосне рішення про те, що після створення Єдиної помісної церкви обидві церкви і їх центри припиняють існування.
30 січня 2019 року відбулася державна реєстрація всіх статутних документів УПЦ / ПЦУ - статут самої Церкви і статут Київської митрополії УПЦ / ПЦУ. Т.ч. факт реалізації рішень Собору 15 грудня був завершений і в юридичній площині.
5 лютого в Києві відбулося перше засідання Синоду помісної Церкви, на якому колишньому предстоятелю УПЦ КП патріарху Філарету було визначено залишатися правлячим архієреєм Києва з входженням в його єпархію всіх парафій і монастирів колишньої УПЦ КП Києва і тих громад, які виявлять бажання приєднатися до цієї структури.
«Таким чином, статут і повноваження церковного центру, що має юридичну адресу по вулиці Пушкінській, 36 в Києві, чітко визначені», - йдеться в роз'ясненні глави департаменту.


"Ставку нужно делать на хаос и дестабилизацию и тратить все деньги и ресурсы": Російський найманець "ДНР" злив плани Кремля (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 8:57

Керівництво Росії, а також бойовики на окупованих територіях Донбасу вважають бажаним для себе сценарієм хаос в Україні з подальшим розпадом. Про це повідомив російський найманець Олександр Жучковський, який воює на боці бойовиків "ДНР" на Донбасі в еф...

Україна втратила героя: У госпіталі помер легендарний командир ЗСУ, який підірвався на Донбасі

вівторок, 19 листопад 2019, 8:44

У Харкові помер командир 128-ї бригади Євген Коростельов, який після поранення проходив лікування у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Про це повідомив представник Інформаційного агентства Міністерства оборони України Дмитро Чали...