Глава Департаменту міністерства у справах релігій Олександр Юраш закликав не тлумачити вільно юридичні питання та не піддаватися емоціям.

У Міністерстві культури пояснили, чому неможливе відновлення або продовження функціонування колишньої Української православної церкви Київського патріархату. Аргументи навів глава Департаменту міністерства у справах релігій Олександр Юраш, передають Патріоти України.
Так, 15 грудня 2018 роки перед Об'єднуючим собором ПЦУ / УПЦ в окремих приміщеннях на території Софії Київської відбулися два паралельних собору УПЦ КП і УАПЦ, на яких було прийнято одноголосне рішення про те, що після створення Єдиної помісної церкви обидві церкви і їх центри припиняють існування.
30 січня 2019 року відбулася державна реєстрація всіх статутних документів УПЦ / ПЦУ - статут самої Церкви і статут Київської митрополії УПЦ / ПЦУ. Т.ч. факт реалізації рішень Собору 15 грудня був завершений і в юридичній площині.
5 лютого в Києві відбулося перше засідання Синоду помісної Церкви, на якому колишньому предстоятелю УПЦ КП патріарху Філарету було визначено залишатися правлячим архієреєм Києва з входженням в його єпархію всіх парафій і монастирів колишньої УПЦ КП Києва і тих громад, які виявлять бажання приєднатися до цієї структури.
«Таким чином, статут і повноваження церковного центру, що має юридичну адресу по вулиці Пушкінській, 36 в Києві, чітко визначені», - йдеться в роз'ясненні глави департаменту.

Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...