Хіти тижня. "Розмови можливі тільки в минулому часі і ось чому": У Мінкульті пояснили долю УПЦ КП

Глава Департаменту міністерства у справах релігій Олександр Юраш закликав не тлумачити вільно юридичні питання та не піддаватися емоціям.

Філарет залишиться просто почесним патріархом? Ілюстрація: Факти.

У Міністерстві культури пояснили, чому неможливе відновлення або продовження функціонування колишньої Української православної церкви Київського патріархату. Аргументи навів глава Департаменту міністерства у справах релігій Олександр Юраш, передають Патріоти України.

Так, 15 грудня 2018 роки перед Об'єднуючим собором ПЦУ / УПЦ в окремих приміщеннях на території Софії Київської відбулися два паралельних собору УПЦ КП і УАПЦ, на яких було прийнято одноголосне рішення про те, що після створення Єдиної помісної церкви обидві церкви і їх центри припиняють існування.
30 січня 2019 року відбулася державна реєстрація всіх статутних документів УПЦ / ПЦУ - статут самої Церкви і статут Київської митрополії УПЦ / ПЦУ. Т.ч. факт реалізації рішень Собору 15 грудня був завершений і в юридичній площині.
5 лютого в Києві відбулося перше засідання Синоду помісної Церкви, на якому колишньому предстоятелю УПЦ КП патріарху Філарету було визначено залишатися правлячим архієреєм Києва з входженням в його єпархію всіх парафій і монастирів колишньої УПЦ КП Києва і тих громад, які виявлять бажання приєднатися до цієї структури.
«Таким чином, статут і повноваження церковного центру, що має юридичну адресу по вулиці Пушкінській, 36 в Києві, чітко визначені», - йдеться в роз'ясненні глави департаменту.


Хіти тижня. За космічний гонорар у космічному костюмі: 60-річна Мадонна вразила "Євробачення" зухвалим номером (фото)

неділя, 26 травень 2019, 11:00

Культова поп-діва стала "родзинкою" гала-концерту пісенного конкурсу Євробачення-2019, який відбувся в суботу, 18 травня. В гранд-фіналі Мадонна представила дві пісні: хіт "Like A Prayer" 1989 року випуску і новий сингл "Future", який виконала з реперо...

Сотні відбірних головорізів Путіна знайшли свій безславний кінець: Рівно п'ять років тому розпочалась одна з найславетніших битв в історії українського війська

неділя, 26 травень 2019, 10:05

26 травня 2014 року бійці ЗСУ без жодних втрат зайняли ДАП, і відбили першу атаку російських окупантів. Тоді ворог кинув проти купки українських спецпризначенців кращі з наявних сил - російський спецназ «Іскра», "кадирівців" та батальйон "Восток". 26 т...