Хіти тижня. Супутникове ТБ в Україні закодують: Як не залишитися без улюблених каналів (відео)

Від 20 січня в Україні буде закодовано безкоштовний супутниковий сигнал, а тому більшість українських каналів зникнуть із супутникових антен.

Про те, які найпростіші кроки необхідно зробити, щоб не залишитися без улюблених телеканалів, - передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Якщо у вас безкоштовне супутникове телебачення, то вже за 10 днів низка українських каналів зникне із "блакитного екрана". Закодувати сигнал мовники вимушені через зобов’язання перед правовласниками. Супутниковий сигнал настільки потужний, що його покриття виходить далеко за межі України.
"Коли ми даємо незакодований сигнал, то заходимо на території інших держав. І ми почали отримувати скарги від міжнародних правовласників. Якщо телеканал "2+2" мовить в Україні, відповідно у нас є права на фільми та серіали лише території нашої країни", - пояснює Ярослав Пахольчук генеральний директор, керівник напрямку платного телебачення групи "1+1 Media".
Наразі більшість українських користувачів супутникового телебачення, фактично, є "піратами". Оскільки дивляться технічний сигнал, призначений для провайдерів. Тоді, як у світі, авторський контент давно захищений.
За словами фахівців, для того, аби продовжувати користуватися саме супутниковим телебаченням, слід придбати в офіційного провайдера новий тюнер. Зокрема, в Україні таких провайдерів два - Viasat i XtraTV.
Рекомендована ціна, зазначають експерти, 1 100 гривень. Ціна базового пакета каналів складатиме від 80 гривень на місяць.

Є нюанси: Чи можуть отримати відстрочку від мобілізації вчителі приватної школи - пояснення

субота, 12 липень 2025, 18:56

Педагоги, що працюють у приватних школах, мають право на відстрочку від мобілізації, як і їхні колеги з державних шкіл. Адже форма фінансування навчального закладу, згідно з чинним законодавством, не впливає на можливість отримання відстрочки викладача...

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...