Хіти тижня. "Тепер я несприйнятливий до SARS-CoV-2!": Німецький вчений винайшов вакцину від COVID-19 і успішно перевірив її на собі

В усьому світі тривають пошуки вакцини проти COVID-19. Вчені проводять дослідження, тестують ліки та намагаються зупинити пандемію коронавірусу.

У Німеччині один з учених пішов набагато далі. Підприємець-мільярдер Вінфрід Штекер не став чекати перевірки та ліцензування, а ввів собі вакцину, яку винайшов сам. Про це пише видання Frankfurter Allgemeine, передають Патріоти України.

Як стверджує вчений, випробування вакцини пройшло успішно і контрольні дослідження показали, що його організм почав виробляти специфічні антитіла, які нейтралізують коронавірус.

Штекер розповів, що був упевнений, що це безпечно і його вакцина насправді буде ефективна. "Тепер я несприйнятливий до SARS-CoV-2! Це було не небезпечно. Не було ніякої загрози інфікування ні для мене, ні для моєї сім'ї, ні для моїх колег. Для мене було очевидно, що імунізація цим білком має захисну дію проти інфекції. Щоб заощадити час, що я не став просити офіційного дозволу, а створив рекомбінантний антиген і зробив собі кілька внутрішньом'язових ін'єкцій препарату", - зазначив учений.

За словами Штекера, він використав один компонент вірусу, який сам по собі нешкідливий. Дослідник зробив собі 4 ін'єкції в стегно. 26 березня він вколов собі 13 мікрограмів S1, 27 квітня – ще 13 мікрограмів, 28 квітня – 26 мікрограмів, 29 квітня – 39 мікрограмів.

Під час експерименту Штекер стежив за станом свого здоров'я і стверджує, що почував себе прекрасно.

За його розрахунками, одній людині необхідно дозу 100 мкг S1 і один 2-літровий реактор здатний виробляти до 35 грамів антигену на добу, а цього вистачить для вакцинації 350 тисяч осіб.

Вчений запропонував спочатку провести варіант тестування вакцини на добровольцях, а потім на представниках групи ризику. Він упевнений, що ні небезпечних, ні побічних ефектів у його вакцини не буде.

Щоб "не псували репутацію": УАФ назавжди заборонила грати 26 українським футболістам, які виступали за "ЛДНР"

середа, 14 квітень 2021, 19:27

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу довічно заборонив грати 26 українським футболістам. Вони виступали у складі збірних команд так званих "ЛНР" та "ДНР". Про це повідомили в прес-службі УАФ, передають Патріоти України. Так, ...

Карма? Блогерка вдавала мертву, щоб побачити реакцію людей. Через рік померла насправді

середа, 14 квітень 2021, 18:56

Відома єгипетська YouТube-блогерка померла рівно через рік після зйомок сцени з її сфабрикованої смерті. Відео "смерті" транслювали на її каналі, передають Патріоти України. Умма Зіяд вела канал "Щоденник Умми Зіяд". 9 квітня 2020 року опублікувала від...