Хіти тижня. "Тепер я несприйнятливий до SARS-CoV-2!": Німецький вчений винайшов вакцину від COVID-19 і успішно перевірив її на собі

В усьому світі тривають пошуки вакцини проти COVID-19. Вчені проводять дослідження, тестують ліки та намагаються зупинити пандемію коронавірусу.

У Німеччині один з учених пішов набагато далі. Підприємець-мільярдер Вінфрід Штекер не став чекати перевірки та ліцензування, а ввів собі вакцину, яку винайшов сам. Про це пише видання Frankfurter Allgemeine, передають Патріоти України.

Як стверджує вчений, випробування вакцини пройшло успішно і контрольні дослідження показали, що його організм почав виробляти специфічні антитіла, які нейтралізують коронавірус.

Штекер розповів, що був упевнений, що це безпечно і його вакцина насправді буде ефективна. "Тепер я несприйнятливий до SARS-CoV-2! Це було не небезпечно. Не було ніякої загрози інфікування ні для мене, ні для моєї сім'ї, ні для моїх колег. Для мене було очевидно, що імунізація цим білком має захисну дію проти інфекції. Щоб заощадити час, що я не став просити офіційного дозволу, а створив рекомбінантний антиген і зробив собі кілька внутрішньом'язових ін'єкцій препарату", - зазначив учений.

За словами Штекера, він використав один компонент вірусу, який сам по собі нешкідливий. Дослідник зробив собі 4 ін'єкції в стегно. 26 березня він вколов собі 13 мікрограмів S1, 27 квітня – ще 13 мікрограмів, 28 квітня – 26 мікрограмів, 29 квітня – 39 мікрограмів.

Під час експерименту Штекер стежив за станом свого здоров'я і стверджує, що почував себе прекрасно.

За його розрахунками, одній людині необхідно дозу 100 мкг S1 і один 2-літровий реактор здатний виробляти до 35 грамів антигену на добу, а цього вистачить для вакцинації 350 тисяч осіб.

Вчений запропонував спочатку провести варіант тестування вакцини на добровольцях, а потім на представниках групи ризику. Він упевнений, що ні небезпечних, ні побічних ефектів у його вакцини не буде.

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...

Знищує віруси за допомогою електрики: В Ізраїлі винайшли багаторазову захисну маску

четвер, 28 травень 2020, 0:30

Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва. В Ізраїлі вигадали "самоочисну" маску, яка піддається електричному самонагріванню. За словами розробників, цей метод деактивує вірус...