Хіти тижня. Ті самі, котрі залишили збірну РФ без провідних стрільців на Донбасі: Кращі снайпери ЗСУ визначали найкращого (фото, відео)

З 2 по 5 червня ц.р. на одному з військових полігонів Чернігівщини проходять змагання на першість Збройних Сил України зі снайпінгу.

За звання кращого снайпера, кращої снайперської пари борються 16 військовослужбовців від сухопутних і десантно-штурмових військ, морської піхоти та Сил спеціальних операцій, передають Патріоти України з посиланням на Армія Inform.

Упродовж трьох днів учасники змагань виконуватимуть чимало надскладних вправ як в індивідуальному, так і в командному заліку. Дистанція до мішеней становить від 150 до 900 метрів. За лічені секунди снайперам треба влучити в такі цілі: куряче яйце, спортингова тарілка (діаметр 11 см), керамічна плитка 20x20 см, металеві гонги у вигляді грудних мішеней тощо.

Цікаво, що в деяких вправах постріл виконується із закритим прицілом, а деякі з них відбуваються вночі, з віддаленим або періодичним підсвічуванням мішеней, за голосовим корегуванням напарника.

Військові вестимуть вогонь з барикад, протитанкових їжаків, дверей авто, вікон, відповідно до картки вогню, у ході снайперської естафети.

Одна з найскладніших вправ — рух по карті через чекпойнти та стрільба з будівлі. Снайперські пари пересуваються пішки зі спорядженням, орієнтуючись за картами й компасом на маршруті з чотирма чекпойнтами. Під час проходження кожного чекпойнту пара отримуватиме 1 постріл (максимально — 4). На подолання маршруту дається 240 хвилин. Перевищення цього ліміту означатиме для команди зняття з вправи. Ті пари, які вкладуться у визначений час і підберуть усі патрони, зможуть по черзі стріляти у гонг з різних поверхів башти.

Це вже п’яті поспіль подібні змагання. Щоразу вправи й вимоги до їхнього виконання суттєво ускладнюють. На цьому турнірі визначальною є оцінка «ювелірної роботи» снайперів на коротких і середніх дистанціях.

Америка та весьвільний світ вір в Україну - Мотивація зашкалює героїв: Бійці ЗСУ без рук і ніг повертаються на передову, — AP

неділя, 23 лютий 2025, 18:26

Через два роки після поранення, що змінило життя, Андрій Рублюк, 38-річний старший сержант українського розвідувального підрозділу, зно. Український розвідник не знає, як довго тривала його клінічна смерть після розриву вибухового пристрою. Усе, що пам...

На Прикарпатті чоловік створив групу з інформування про місця видачі повісток і поплатився: Яке рішення ухвалив суд

неділя, 23 лютий 2025, 17:22

В Івано-Франківській області чоловік створив Viber-групу, де повідомлялося про місця вручення повісток працівниками територіальних центрів комплектування. Внаслідок цього відбулося судове засідання, де йому призначили покарання. Про це йдеться у вироку...