"Харківські синхроністки Савчук і Фєдіна вибороли в Токіо бронзу. Однак після цього вчили дуже неоднозначно. Вони погодились на спільну пресконференцію з росіянками - ясно що російською - на восьмому році війни (їх, до речі, російські диктори перед тим успішно переплутали з росіянками - що не дивно)", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"І офіційно позначили дуже дивну позицію як для "облич українського спорту" держави, що восьмий рік воює з окупантами.
--
«СПОРТ НЕ ОТНОСИТСЯ К ПОЛИТИКЕ, и на соревнованиях мы всегда поддерживаем друг друга. У НАС ВООБЩЕ В ПРИНЦИПЕ НЕТ НИКАКИХ ПРОБЛЕМ. Мы все друг друга уважаем и понимаем, насколько усердно каждый из нас работает, чтобы сюда попасть. Поддерживаем друг друга и поздравляем с каждой медалью», — Савчук.
«МЫ С РОССИЯНКАМИ ЛУЧШИЕ ПОДРУЖКИ. МНЕ ЭТО ОЧЕНЬ ПРИЯТНО. Когда я была маленькой, смотрела на них по телевизору. У нас всё очень по-доброму, мы поздравляли их с победой, потому что мы понимаем, чего это стоит», — Фєдіна.
--
Не варто випускати з уваги і суто фінансовий аспект: вони не просто представляють Україну, вони роблять це значною мірою коштом держбюджету воюючої країни.
А у відповідь синхроністки завдали помітного удару по наших міжнародних позиціях, в тому числі що стосується переговорів з союзниками щодо військової допомоги. "Ну як же ж: ваше офіційне обличчя, ваші спортсмени публічно стверджують, що жодних проблем з росіянами і з війною - це все політика. То чому ми маємо вірити вам, що все погано і Україна потребує збільшення поставок летальної зброї та іншої допомоги? Розберіться спочатку, є у вас війна чи нема". Чи все ж це неважливі деталі, головне - бронза, а спортсменки - гордість України?".
Головний тренер "Челсі" Енцо Мареска поділився думкою з приводу гри Михайла Мудрика. Фахівець вважає, що представнику України потрібно поліпшити гру в захисті, передають Патріоти України. «Мудрик не грає з перших хвилин, але він отримує ігровий час. В ...
Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...