Хіти тижня. Урок ПДР: На Дніпропетровщині автомобіліст жорстко провчив пішоході-порушників, що кидались йому під колеса (відео)

Жінка перейшла жваву проїжджу частину в не тому місці, ледве не потрапивши під колеса зі своєю собакою. Її прикладу послідувало ще двоє таких самих безвідповідальних пішоходів.

Під Дніпром у грудні 2019 року водій вирішив потренуватися в навичках рукопашного бою, перевіривши їх на жінці-пішоході, яка переходила дорогу в недозволеному для цього місці. Відповідне відео опубліковано в Facebook-спільноті "dtp.kiev.ua", передають Патріоти України.

На кадрах видно, як жінка намагається перейти жваву проїжджу частину не по пішохідному переходу. Судячи з відео, дається це жінці не без труднощів: кілька разів їй довелося зупинятися, пропускаючи транспорт, що поспішає.

У якийсь момент один з автомобілістів гальмує свій транспортний засіб, виходить з машини і твердим кроком прямує до жінки-пішохода, яка до цього часу вже перебралася на інший бік проїжджої частини. В якийсь момент водій з розмаху б'є кулаком їй по обличчю. Далі починається справжнє місиво з кулаків і облич учасників конфлікту.

Хіти тижня. Біснування скреп: Скандальна Більченко переписала відомий вірш про Майдан на російський лад

п’ятниця, 26 лютий 2021, 3:00

Крім того, професорка дозволила собі дорікати матерям загиблих українських Героїв, а також активістам Майдану, яким вдалося вижити в дні розстрілів. Скандальна викладачка Національного педагогічного університету імені Драгоманова Євгенія Більченко пере...

Хіти тижня. "Не розуміли, куди кожен день зникає туалетний папір": Як росіяни відпочили в Туреччині та привселюдно зганьбились

п’ятниця, 26 лютий 2021, 2:00

Подружжя з Сургута в момент виїзду з одного готелю Туреччини спробувала вивезти в своєму багажі капці, 14 мотків туалетного паперу, рушники, халати, 5 літрів «Бейліз», різні фрукти, повідомляють Патріоти України. Співробітники готелю в Аланії весь тижд...