Заробітчани зобов'язані платити податки в бюджет України. Для цього необхідно в податковій за місцем реєстрації заповнити декларацію, передають Патріоти України.
Як розповів генеральний директор Baker Tilly Ukraine Олександр Почкун, доходи заробітчан оподатковуються за особливими правилами.
Якщо українець працює в країні, з якою підписано спеціальну угоду, то після приїзду в Україну потрібно заповнити декларацію і компенсувати тільки податкову ставку. Наприклад, у Болгарії прибутковий податок становить 10%. Якщо з нею підписано спеціальну угоду, то в Україні потрібно буде доплатити податок у розмірі 9,5% (в Україні прибутковий податок із військовим збором становить 19,5%).
Ті заробітчани, які отримують дохід нелегально, змушені будуть платити податок в Україні за повною ставкою. Щоправда, багато трудових мігрантів не платять податки ані в тій країні, в якій заробляють гроші, ані за місцем реєстрації. Також важливо зазначити, що сплачені в бюджет податки – гроші на зарплати медикам, на утримання шкіл, на ремонт доріг тощо.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення. Як пише видання Express, швейцарський уряд пропонує моло...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...