Зараз охочих йти до Збройних Сил України, ставати на захист зовсім немає. Люди, що тільки не вигадують: то тут Тису перепливають, топляться в тій. Про це боєць 12-ї бригади НГУ “Азов” на позивний “Ніко” розповів в ексклюзивному інтерв’ю для TSN.UA. Він продовжує служити попри те, що втратив кінцівку, передають Патріоти України.
“По-перше, бо війна ще не закінчилась, вона ще не скоро закінчиться. По-друге, бо треба продовжити виконувати обов'язок — хто як не ми. Зараз охочих йти до Збройних Сил України, ставати на захист зовсім немає. Люди, що тільки не вигадують: то тут Тису перепливають, топляться в тій. Та краще ти піде і загинь, як справжній чоловік, як справжній воїн, який став на захист своєї сім'ї, своєї держави, своєї нації, чим ти просто-напросто потонеш, як щур. Я просто не знаю, як по-іншому називати тих людей, які тікають”, — каже військовий.
Він розповів, що має бажання служити далі попри те, що втратив ногу, і не бачить себе в цивільному житті поки триває війна. “Тупо сидіти вдома, отримувати ту пенсію, донатити ї тієї пенсії. Ні, я зараз відновився, я можу рухатися, звісно, не так швидко, як до поранення, але ж я майже нічим себе не відрізняю від тих, хто не має ампутації. Я така ж сама людина, але трошки є така вада. Ну і хлопців треба міняти, а міняти зараз буде ніким. Хлопці вже дуже втомилися”, - каже “Ніко”.
В умовах загальної мобілізації та воєнного стану в Україні кожен військовозобов’язаний має чітко розуміти свій правовий статус. Якщо людина уникає виконання обов’язків перед державою – зокрема, не з’являється за повісткою – її можуть внести до списку р...
В Україні діє обов'язкова повірка лічильників води, яка проводиться кожні чотири роки. Процедура необхідна для підтвердження точності та правильної роботи приладів обліку. На відміну від лічильників газу, де періодичну повірку завжди оплачує облгаз, за...