Хочете виїхати до Польщі? Державна прикордонна служба України дала актуальні роз'яснення

Прикордонники просять громадян врахувати цю інформацію при плануванні своєї подорожі і вибирати найбільш зручний маршрут, щоб не витрачати зайвий час.

Співробітники Державної прикордонної служби продовжують здійснювати пропускні операції на державному кордоні. Зараз інтенсивність руху на добу становить близько 15-16 тисяч осіб на в'їзд і виїзд з України, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Як показує статистика, інтенсивним рух пасажирів і транспорту залишається на українсько-польській ділянці кордону. Зараз на цьому напрямку працюють чотири пункти пропуску «Ягодин», «Краковець», «Рава-Руська» та «Шегині» (робота останнього відновлена сьогодні змінами в розпорядження Уряду). Станом на 18.00 в «Шегинях» оформлено близько 700 осіб.

Держприкордонслужба звертає увагу, що в даний час в пункті пропуску «Шегині» пропуск осіб здійснюється ТІЛЬКИ в пішому порядку, так як суміжною стороною - Польщею - робота автомобільного напрямку не була відновлена. У всіх решта трьох пунктах пропуску перетнути кордон можна ТІЛЬКИ на транспортних засобах.
Державна прикордонна служба просить громадян врахувати цю інформацію при плануванні своєї подорожі і вибирати найбільш зручний маршрут, щоб не витрачати зайвий час.
Державна прикордонна служба просить громадян врахувати, що з 18 травня в пішому порядку державний кордон з Польщею можна буде перетнути тільки в пункті пропуску «Шегині», в інших пунктах пропуску виключно транспортними засобами, перевезення громадян автобусами здійснюватися не буде.

Є нюанси: Чи можуть отримати відстрочку від мобілізації вчителі приватної школи - пояснення

субота, 12 липень 2025, 18:56

Педагоги, що працюють у приватних школах, мають право на відстрочку від мобілізації, як і їхні колеги з державних шкіл. Адже форма фінансування навчального закладу, згідно з чинним законодавством, не впливає на можливість отримання відстрочки викладача...

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...