Хочете виїхати до Польщі? Державна прикордонна служба України дала актуальні роз'яснення

Прикордонники просять громадян врахувати цю інформацію при плануванні своєї подорожі і вибирати найбільш зручний маршрут, щоб не витрачати зайвий час.

Співробітники Державної прикордонної служби продовжують здійснювати пропускні операції на державному кордоні. Зараз інтенсивність руху на добу становить близько 15-16 тисяч осіб на в'їзд і виїзд з України, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Як показує статистика, інтенсивним рух пасажирів і транспорту залишається на українсько-польській ділянці кордону. Зараз на цьому напрямку працюють чотири пункти пропуску «Ягодин», «Краковець», «Рава-Руська» та «Шегині» (робота останнього відновлена сьогодні змінами в розпорядження Уряду). Станом на 18.00 в «Шегинях» оформлено близько 700 осіб.

Держприкордонслужба звертає увагу, що в даний час в пункті пропуску «Шегині» пропуск осіб здійснюється ТІЛЬКИ в пішому порядку, так як суміжною стороною - Польщею - робота автомобільного напрямку не була відновлена. У всіх решта трьох пунктах пропуску перетнути кордон можна ТІЛЬКИ на транспортних засобах.
Державна прикордонна служба просить громадян врахувати цю інформацію при плануванні своєї подорожі і вибирати найбільш зручний маршрут, щоб не витрачати зайвий час.
Державна прикордонна служба просить громадян врахувати, що з 18 травня в пішому порядку державний кордон з Польщею можна буде перетнути тільки в пункті пропуску «Шегині», в інших пунктах пропуску виключно транспортними засобами, перевезення громадян автобусами здійснюватися не буде.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...