Кого першочергово мобілізують наразі в Україні. Начальник ТЦК дав роз'яснення (відео)

В Україні продовжує діяти режим воєнного стану та загальна мобілізація, під час якої всі військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років можуть бути призвані до армії. Однак це не означає, що абсолютно всі опиняться на фронті.

Перед відправкою до зони бойових дій військовозобов'язані проходять підготовку, зокрема, за кордоном. Про це під час брифінгу розповів начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Арап.

За його словами, згідно з указом Президента від 1 травня, загальну мобілізацію було продовжено на три місяці – до 18 серпня. Арап зазначив, що мобілізації підлягають військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років, які не мають права на відстрочку. Оскільки останнім часом підготовка українських військових часто проходить за кордоном, насамперед повістки отримують чоловіки, які володіють іноземними мовами на високому рівні та які можуть освоїти західні зразки озброєння дуже швидко.

Також він додав, що жоден військовозобов'язаний не може бути призваний до військової частини, залученої у зоні бойових дій, без професійної підготовки.

Перед відправкою на фронт усіх військовозобов'язаних розподіляють у військові навчальні центри та заклади. Там проводиться аналіз та вивчення морально-ділових якостей кожної конкретної людини з метою її подальшої профільної підготовки.

Щобільше, начальник ТЦК та СП запевнив, що навіть людина з досвідом військової служби спочатку прямує до загальновійськових полігонів, навчальних центрів або на курси підвищення кваліфікації. Після цього відбувається розподіл по військових частинах та установах.

Більшість фінансових додатків в Україні – російські: Як українці самі заплатили чималу суму ворогу

середа, 27 вересень 2023, 22:30

50% застосунків для фінансів в Україні мають російське походження. Про це свідчать результати дослідження фінтех-стартапу Saldo Apps та аналітичного сервісу для мобільних застосунків ASObot, передають Патріоти України. App Store та Google Play налічуют...

Український футболіст забив гол в Іспанії та вивів свій клуб на перше місце (відео)

середа, 27 вересень 2023, 22:16

Український нападник "Жирони" Артем Довбик забив свій третій гол у чемпіонаті Іспанії. 26-річний гравець збірної України відзначився у грі 7-го туру проти "Вільярреалу", передають Патріоти України. Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та на 56-...