"Кого ви збираєтеся не пускати?": Аваков засудив заклики не евакуювати українців з Китаю (відео)

Україна тільки тоді Україна, тільки тоді держава, коли думає про усіх своїх громадян.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що засуджує заклики не впускати евакуйованих з Китаю українців на батьківщину. Про це він сказав у ефірі програми Свобода слова на ICTV, передають Патріоти України.

Аваков повідомив, що такі заклики упродовж останніх днів ширяться у соціальних мережах і новинах. "Вони закликають: "Не допустимо коронавірус в Україну! Ні - заявляє сесія селищної ради; Ми не допустимо цих людей до нас, бо вони несуть з собою вірус. Або збирають сесію обласної ради - Ми не впустимо цих людей до нас!" В цей момент мені соромно і я хочу цих людей запитати - а ви кого збираєтеся не впустити в Україну? Людей, які потрапили в біду, в епіцентр однієї з найбільших катастроф, яка сталася? Українців, які попросили у своєї країни підтримки? Кого не впускати? 8-річного хлопчика Сашу з Маріуполя, його батьків, трьох 19-річних дівчат із Харкова та Львова, хлопчика із Чернівців? Кого?", - сказав Аваков.

Він наголосив, що Україна тільки тоді Україна, тільки тоді держава, коли думає про своїх громадян. "Ми не багаті, у нас немає мільйонів, у нас немає широкофюзеляжних літаків, які літають всім світом, але у нас є совість. І якщо ми думаємо про своїх громадян, ми повинні цих людей забрати і врятувати", - наголосив Аваков.

Зазначимо, 20 лютого, Україна планує літаком евакуювати своїх громадян із китайських міста Ухань і провінції Хубей, де набула загрозливого поширення епідемія смертельного коронавірусу. Окрім українців, за запитом міжнародних партнерів, цим рейсом із КНР також заберуть деяких іноземців.

"Київ на багато століть випереджав тогочасну Західну Європу", - історик про період України-Русі (фото)

понеділок, 30 березень 2020, 8:26

Власне Київ складається із 4 частин: . – А як жили ремісники? . – Це район Подолу: там дійсно будували двоповерхові споруди. При цьому на горі була можливість робити перший поверх напівземлянкою, що давало можливість економити енергоресурси. – Що від...

В Україні святкують Теплого Олексія: Історія, прикмети та обряди

понеділок, 30 березень 2020, 8:18

В Україні 30 березня православні християни традиційно святкують день Теплого Олексія,передають Патріоти України. За народними переказами, в цей день приходить справжнє тепло і його активно зустрічають. У храмах відбуваються богослужіння. Люди моляться ...