"Кого ви збираєтеся не пускати?": Аваков засудив заклики не евакуювати українців з Китаю (відео)

Україна тільки тоді Україна, тільки тоді держава, коли думає про усіх своїх громадян.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що засуджує заклики не впускати евакуйованих з Китаю українців на батьківщину. Про це він сказав у ефірі програми Свобода слова на ICTV, передають Патріоти України.

Аваков повідомив, що такі заклики упродовж останніх днів ширяться у соціальних мережах і новинах. "Вони закликають: "Не допустимо коронавірус в Україну! Ні - заявляє сесія селищної ради; Ми не допустимо цих людей до нас, бо вони несуть з собою вірус. Або збирають сесію обласної ради - Ми не впустимо цих людей до нас!" В цей момент мені соромно і я хочу цих людей запитати - а ви кого збираєтеся не впустити в Україну? Людей, які потрапили в біду, в епіцентр однієї з найбільших катастроф, яка сталася? Українців, які попросили у своєї країни підтримки? Кого не впускати? 8-річного хлопчика Сашу з Маріуполя, його батьків, трьох 19-річних дівчат із Харкова та Львова, хлопчика із Чернівців? Кого?", - сказав Аваков.

Він наголосив, що Україна тільки тоді Україна, тільки тоді держава, коли думає про своїх громадян. "Ми не багаті, у нас немає мільйонів, у нас немає широкофюзеляжних літаків, які літають всім світом, але у нас є совість. І якщо ми думаємо про своїх громадян, ми повинні цих людей забрати і врятувати", - наголосив Аваков.

Зазначимо, 20 лютого, Україна планує літаком евакуювати своїх громадян із китайських міста Ухань і провінції Хубей, де набула загрозливого поширення епідемія смертельного коронавірусу. Окрім українців, за запитом міжнародних партнерів, цим рейсом із КНР також заберуть деяких іноземців.

Хіти тижня. Є в кожному будинку: Вчені знайшли спецію, яка може побороти коронавірус

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:00

Вчені провели досліди і вивчили взаємодію 30 спецій з вірусом і методом комп'ютерного моделювання з'ясували, що всі вони в тій чи іншій мірі зв'язуються з білком S і головною протеази (вона відповідає за розмноження вірусу), проте активніше всіх веде с...

У формі драже "Tic Tac": У США біля секретної військової бази помітили НЛО (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 12:59

Користувачі мережі в коментарях зазначили, що невідомий літальний апарат не був схожий на військові літаки. В США в небі поблизу секретної бази ВВС США, відомої під назвою Зона 51, помітили непізнаний літальний апарат, що нагадував формою драже "Tic Ta...