Жителька Індії отримала незвичайну доставку, а саме живу кобру, яка знаходилась у коробці разом з контролером Xbox, який вона замовила у південному місті Бенгалуру. Отруйна змія була приклеєна до пакувальної стрічки доставки Amazon India, тому не змогла завдати їй шкоди. Про це пише The Independent, посилаючись на допис жінки, на ім'я Танві у соцмережі X, передають Патріоти України.
"Замовила контролер Xbox у @amazonIN і отримала разом з ним безплатну змію!", - написала вона. Жінці вдалося зняти відео інциденту та поділитися ним у соцмережах, що викликало занепокоєння в інших індійців. Змію ідентифікували як окулярну кобру, яка походить зі штату Карнатака. Її успішно спіймали та відпустили на волю, повідомили у репортажі NDTV.
Своєю чергою Amazon India вибачилася та заявила, що розслідує інцидент, підкресливши, що безпека клієнтів є пріоритетом. "Нам шкода, що ви зазнали незручностей із замовленням на Amazon. Ми хотіли б це перевірити", - йдеться у повідомленні компанії.
Також компанія попросила клієнтку поділитися подробицями інциденту та пообіцяла зв'язатися з нею найближчим часом. Також стало відомо, що жінка отримала відшкодування, проте розкритикувала Amazon за недбалість та висловила занепокоєння щодо безпеки транспортування та складування.
"Що вони отримали за те, що ризикували своїм життям з дуже отруйною змією? Це порушення безпеки, спричинене виключно недбалістю Amazon та їхньою поганою гігієною транспортування/складського зберігання і наглядом", - підкреслила Танві.
Користувачі соцмереж в Індії із занепокоєнням відреагували на таку доставку, проте деякі все ж поставилися до цього з гумором: "Отже, Amazon тепер доставляє і кобру, ось чому Amazon є лідером в онлайн-покупках".
П’ятеро людей опинилися в болоті, що кишить крокодилами, в болівійській Амазонії після того, як літак, у якому вони перебували, здійснив екстрену посадку. Повітряне судно вилетіло у середу з міста Баурес, прямуючи до міста Тринідад, що на відстані 180 ...
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки попередив про це на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. "Шахраї маскуються під представників відомих сервісів чи компаній і вимагають від користувача ввести SMS-код нібито для п...