"Користі, як з козла молока... Нехай він сам за себе відповідає": Кондратюк розповів, що думає про втікача Влада Яму

Влад Яма, Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк відмінно знає хореографа, адже працював з ним на шоу "Україна має талант".

Український продюсер і шоумен Ігор Кондратюк має репутацію прямолінійної людини, яка не боїться бути жорсткою. Проте він сильно здивував громадськість своєю думкою про танцюриста і хореографа Влада Яму.

Артист на початку повномасштабної війни в Україні вивіз сім'ю в США, але повертатися в країну не став. Вже більше року він живе в Америці. І хоч там він займається благодійністю на користь ЗСУ та українців, які постраждали від агресії країни-окупанта, в суспільстві до нього ставляться дуже суперечливо: хтось картає за малодушність, а хтось не береться судити людину без знання всіх подробиць.

До другого типу людей себе відносить і Ігор Кондратюк. в інтерв'ю для STAND UP Battle Club він зізнався, що не засуджує Влада Яму за втечу з України під час війни.

"Ми дуже давно не бачилися. Я його поважаю. Його є за що поважати. Це його рішення. Нехай він пояснює. На мою думку, кілька тисяч чоловіків вчинили так само як і він. Це, безумовно, не робить їх героями. Нехай він сам за себе відповідає. Я не виключаю, що з нього в армії користі, як із козла молока. Це цинічно звучить стосовно тих, кого мобілізували. Я їх не виправдовую. Ну, я знаю, який боєць Влад Яма. Ми можемо йому сказати: "Ганьба. Більше не приїжджай". Але це неправильно. Нехай він сам розповість свою легенду", - заявив продюсер.

Не знають, як використовує: Святослав Вакарчук відреагував на ажіотаж навколо його зарплати в ЗСУ

понеділок, 31 березень 2025, 14:25

Український співак Святослав Вакарчук відреагував на ажіотаж навколо його зарплати в Збройних силах та повідомив, що усі кошти перераховується у фонд допомоги армії "Повернися живим". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти ...

А ви це знали? Які авто у СРСР називали "блатними" і чому

понеділок, 31 березень 2025, 10:28

У Радянському Союзі автомобіль часто був не просто засобом пересування, а й символом статусу, ознакою належності до певної касти та, нерідко, результатом тривалого очікування або "правильних зв’язків". Існувала система черг, обмежених квот і жорсткого ...