Києву повернули землю у Пущі-Водиці вартістю 106 млн грн

Сума заборгованості за користування землею станом на 2020 рік склала майже 1,5 млн грн.

Земельні ділянки на вул. Міській в Оболонському районі Києва, площею 28,5 га, повернули столичній громаді. Київська міська прокуратура через суд домоглася розірвання договору оренди ділянок вартістю 106 млн грн, повідомила пресслужба відомства, передають Патріоти України.

"Підставою для позову стало порушення з боку орендаря вимог земельного законодавства та умов договору оренди. Отримавши у 2007 році вказану землю у довгострокову оренду під будівництво спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном, товариство не розпочало на ній будівництво, а з 2013 року систематично не сплачує орендну плату", - йдеться в повідомленні.

Сума заборгованості за користування землею станом на 2020 рік склала майже 1,5 млн грн.

"Суд погодився з доводами прокурора щодо наявності підстав для розірвання договору оренди та зобов'язав товариство повернути земельну ділянку", - додали в повідомленні.

Хіти тижня. "Знайди кота!": Українців спантеличила нова оптична ілюзія, над нею ламають голову всі (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 18:00

У мережі була опублікована нова оптична ілюзія, яка спантеличила користувачів соцмереж, передають Патріоти України. Пропонуємо вам знайти кота на представленому нижче фото.

Антициклон "Валентин" різко змінить погоду в Україні: Синоптик розповіла, чого чекати

вівторок, 24 листопад 2020, 17:37

Погода в Україні опиниться в середу, 25 листопада, під впливом антициклону з красивим ім'ям "Валентин". Він розжене опади з більшості території України, але до кінця все ж таки не впорається Синоптик Наталка Діденко розповіла у Facebook про погодну сит...