Оцінка проводилась за рівнем доступу до таких сервісів як Uber та Airbnb, електронних самокатів, додатків для шерингу професійних автомобілів, можливості орендувати авто у приватних власників, а також можливості доступу до всіх спортзалів Києва з одного мобільного додатку. Результати рейтингу опублікував Consumer Choice Center, зазначають Патріоти України.
Зокрема, найкраще сервіси спільного користування розвинуті в Таллінні, Вільнюсі, Ризі, Варшаві, Києві, Сан-Паулу, Тбілісі та інших містах.
Як повідомляють автори рейтингу, він є першим свого роду і його ціллю є інформування споживачів про те, які міста найкраще надають найбільшу різноманітність послуг шерингового характеру та гарантують простий доступ до них.
Загалом рейтингування проводилось у 52 містах світу.
Для Києва та й України загалом дуже важливо залишатись відкритими до інновацій та економіки спільного споживання, адже вони не тільки забезпечують добробут українських споживачів, а й роблять нашу країну більш привабливою для іноземців.
Наразі у столиці в сфері шерингових послуг, серед інших, реалізується інвестиційний проєкт bike-sharing від Next bike із 45 пунктами прокату та готується до впровадження проєкт з оренди електросамокатів.
Міністерство фінансів ініціює підняття мінімальної зарплати на 688 гривень до 8 688 гривень з 2026 року.. Про це повідомив депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політи...
Сидячий спосіб життя в зрілому віці пов’язаний зі зменшенням об'єму мозку та когнітивним спадом – навіть у тих, хто регулярно тренується. А у людей з генетичною схильністю до хвороби Альцгеймера ризики ще вищі. Про це йдеться у результатах дослідження,...