Волонтер Артем Мірошниченко з Бахмута, якого жорстоко побили 29 листопада, сьогодні помер. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив брат загиблого, Сергій Мірошниченко, передають Патріоти України.
"Прошу припинити допомогу. Артем помер", – написав Сергій. Артему Мірошниченку було 36 років. Він та його родина допомагали Збройним силам України з перших днів війни. Не раз також прихищали біженців з окупованих територій, зокрема після подій у Дебальцевому взимку 2015-го.
29 листопада на Артема Мірошниченка напали на вулиці Горького у Бахмуті – неподалік від поштового відділення. Двоє нетверезих підлітків, 16 і 17 років, наздогнали його і почали бити. "Його наздогнали два жителі міста Бахмут. Одному 16 років, раніше не судимий, другому - 17 років, був судимий за грабунки минулого року. Безпричинно один з них завдав тілесних ушкоджень. Тілесні ушкодження наносив як рукою, так і ногою, коли він (Мірошниченко - Ред.) лежав на землі", - розповідав згодом під час брифінгу Ярослав Меженний, в.о. начальника відділку поліції Бахмута. Він також додав, що бив волонтера молодший нападник.
Під час брифінгу Меженний розповів, що нападники не взяли нічого з речей Мірошниченка. Вони просто покинули його лежати без свідомості - після того, як 16-річний зловмисник намагався відтягти волонтера з тротуару на узбіччя.
"Йому це не вдалосяя - і він кинув його головою об плиту", - заявив в.о. начальника Бахмутського відділку поліції. Волонтер пережив кілька складних операцій, перебував у комі.
Рідні та друзі Артема Мірошниченка переконані: причиною нападу була його активна проукраїнська позиція. Поліція встановила особи нападників. 16-річний студент, який бив волонтера, був залишений під домашнім арештом. Він займається боксом і змішаними єдиноборствами. І заявив поліцейським, що "просто вирішив відпрацювати свої навички".
Порядок бронювання військовозобов’язаних від мобілізації знову змінили. Зміни стосуються як окремих галузей, так і в цілому процедури бронювання, передають Патріоти України з посиланням постанову від 28 березня 2025 р. № 360. Згідно з постановою, у за...
В українських автоінспекціях через неякісну кібербезпеку стався витік сотень тисяч особистих документів за останні 4 роки. В доступ потрапили особисті документи, які охоплюють широку географічну та демографічну область України. Про це пише видання Kyiv...