Людина епохи: У мережі пригадали, що Бжезіньський писав про Україну

Відомий експерт, зокрема, пропонував вирішити конфлікт з Росією за фінським сценарієм, шляхом відмови України від вступу в НАТО.

Збігнєв Бжезіньський. Фото:https://economistua.com

У США 26 травня на 90 році життя помер Збігнєв Бжезінський – політолог, соціолог і радник американського президента Джиммі Картера. Під час своїх виступів і в роботах Бжезінський часто приділяв увагу Україні. Про це пише Апостроф, передають Патріоти України.

Вирішити конфлікт з Росією політолог пропонував за фінським сценарієм, шляхом відмови України від вступу в НАТО:

"Україна повинна мати право вільно вибирати свою політичну ідентичність і більше пов'язана з Європою. У той же час Росію треба запевнити, що Україну не приймуть в НАТО. Це формула рішення".

Також політолог запропонував сценарій повернення Криму:

"Мова не йде про передачу Криму повністю Україні, так само як і не може бути мови про повернення Криму цілком Росії. Думаю, з часом можливо як досягти певного політичного рішення, згідно з яким Крим буде повернутий якимось чином на основі визнання і врахування існування тих трьох елементів: нового російського шару, що існує кілька десятиліть шару українського, а також частини, про яку до цього часу не говорили зовсім - кримські татари, які мають право на самовизначення".

Бжезінський виступав за надання Україні зброї для оборони:

"Було б доцільно надати Україні оборонну зброю для захисту великих міст, наприклад, протитанкові озброєння або міномети, тому що ми повинні були підвищити ціну російського насильства. Захопити місто, населення якого налаштовано на оборону, вимагає надзвичайно великих витрат".

Говорив експерт і про важливість санкцій проти Росії:

"Якщо б не було санкцій, то Росія, на жаль, мала б розв'язані руки для того, щоб ліквідувати незалежність України... Ставка насправді висока: це стабільність Європи, стабільність доконаних фактів і кордонів держав, а також можливість самостійно обирати власне майбутнє, що є правом кожного з європейських держав".

Кривава різанина у підмосковному оздоровчому таборі: Старша вожата зарізала колегу (фото)

п’ятниця, 25 червень 2021, 6:10

Старша вожата російського дитячого табору зарізала свою колегу. У Підмосков'ї старша вожата дитячого табору зарізала свою колегу, з якою разом проходила студентську практику, передають Патріоти України. Інцидент стався в дитячому оздоровчому санаторії ...

З архіву ПУ. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

п’ятниця, 25 червень 2021, 4:00

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців. Про це у червні 2020 року пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України. "Наш син вже більше рок...