У тому випадку, коли наявні симптоми зараження коронавірусом, а мобільна бригада для відбору проби у людини не з'являється, потрібно телефонувати на гарячу лінії Національної служби здоров'я Про це заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив в етері програми "Pro здоров`я" з Іриною Коваль на Еспресо.TV, передають Патріоти України.
"Треба звернутися до сімейного лікаря, на "швидку" або на гарячу лінію (Національної служби здоров'я - ред.). Гаряча лінія підскаже телефон чергового лікаря, який опікується цією дільницею. Запитають симптоми, передадуть контакти або місце проживання мобільній бригаді. Мобільна бригада приїзджає - забирає", - зазначив посадовець.
Національна служба здоров'я приймає дзвінки за коротким номером 16-77. "В разі, якщо мобільна бригада не приїзджає, телефонуєте на гарячу лінію Національної служби здоров'я, яка оплачує роботу цих мобільних бригад. (Гроші йдуть - ред.) на зарплатню, на витратні матеріали і на паливно-мастильні матеріали. Для того щоб все покривати. Це все покрито з державного бюджету", - наголосив Ляшко.
Він уточнив, що на забір зразків мобільними бригадами вже витрачено 100 млн грн. "Не людина повинна їхати у лабораторію - державну чи приватну. Вона повинна зателефонувати лікарю і до неї повинна приїхати мобільна бригада", - підсумував заступник міністра охорони здоров’я.
За пів року в Україні народилися 86 795 дітей, і померли 249 002 людини. Наразі на одного малюка припадає 3 померлих, й ця ситуація незмінна протягом останніх 5 років. Найбільше народжують у столиці, а найчастіше помирають на Дніпропетровщині, передают...
За приблизними оцінками, понад 300 мільйонів людей у світі страждають на дальтонізм. У більшості випадків це означає, що людина не розрізняє певні відтінки кольорів або має труднощі з визначенням яскравості. У рідкісних випадках дальтонізм виявляється ...