Громадянин Афганістану Енамулла Омарзай, який 22 січня вбив ножем двох людей у німецькому Ашаффенбурзі, до цього неодноразово виявляв агресію в Німеччині. Про це 26 січня повідомляє Bild, передають Патріоти України.
Видання опублікувало історію перебування в Німеччині 28-річного "вбивці з Ашаффенбурга", згідно з якою він неодноразово привертав увагу правоохоронних органів, але його не депортували.
У Німеччину він прибув восени 2022 року через Болгарію, був зареєстрований як претендент на притулок і менше ніж за місяць напав на сусіда по приймальному центру в Нідервермі.
2023 року, за даними Bild, Омарзай двічі травмував інших сусідів по притулку, ще одного ображав. Також він виявився причетним до іншого конфлікту в центрі для біженців. Цього самого року в нього спливав строк дозволу на перебування в Німеччині, але він залишився у країні.
2024 року він знову потрапив у кримінальну хроніку, зокрема, у стані алкогольного сп'яніння Омарзай пошкодив систему обліку доступу в центрі для біженців, а також напав на трьох поліцейських в Ашаффенбурзі, намагаючись заволодіти їхньою зброєю.
Після цього Омарзая ненадовго доправили у психіатричну клініку. Після виходу він "роздягся догола перед поліцейськими на центральному вокзалі Ашаффенбурга і штурхав контейнер із піском".
19 червня Федеральне відомство у справах міграції та біженців (BAMF) ухвалило рішення про депортацію, але цієї процедури так і не виконали.
У другому півріччі 2024 року Омарзай знову кілька разів "буянив і на день потрапляв у психіатричну клініку".
"29 серпня [Омарзай] напав із ножем на українку у притулку для біженців в Альценау. Заяви в поліцію не подали", – пише Bild.
Видання зазначає, що 8 січня 2025 року BAMF офіційно відхилило заяву Омарзая на притулок, а 22 січня він убив ножем у парку в Ашаффенбурзі дворічну дитину і 41-річного чоловіка.
У 2025 році максимальний розмір допомоги з безробіття в Україні зріс до 8000 гривень, але для отримання виплат потрібно мати страховий стаж не менш ніж 7 місяців за останній рік. Подати заяву можна через Центр зайнятості або застосунок Дія, надавши нео...
Відомий психоаналітик Зиґмунд Фройд мав українське коріння. Його рід тягнеться із міста Тисмениця на заході України. Про це розповів один з авторів YouTube каналу "Комік плюс історик" Фелікс Редька, передають Патріоти України. "Цікаво шукати українців ...