Відомий український доктор Євген Комаровський розповів, які продукти потрібно мати вдома і як підготуватися на випадок захворювання коронавірусом, інфікованих яким в Україні стає все більше. Про це він розповів в своєму відеоогляді, який опублікував в соціальних мережах, передають Патріоти України.
За його словами, якщо людина переносить хворобу легко і кисень в крові не падає, краще не лягати в стаціонар, оскільки місць на всіх не вистачить, а лікарні в Україні не пристосовані до прийому великої кількості хворих.
"Ви можете на сьогодні допомогти собі набагато краще, ніж вся система охорони здоров'я, якій зараз не до вас", - зазначив Комаровський.
Практичні поради, як допомогти собі самому
"Якщо у вас з'явилися симптоми, не потрібно дотримуватися постільного режиму. Постійне горизонтальне положення збільшує ймовірність ускладнень. Вертіться, крутіться, займайте положення напівсидячи, якщо важко дихати, спробуйте спати на животі, іноді це принципово допомагає", - сказав доктор.
Також Комаровський підкреслив, що повітря - це мало не найважливіше лікування. Потрібно контролювати температуру, яка повинна бути в параметрах 18-22 градуси, вологість повітря - 40-60%. Провітрюйте приміщення, використовуйте зволожувачі повітря. Краще, щоб вдома було 16 градусів, ніж 23.
У той же час він відзначає, що якщо не хочеться їсти - можна не їсти. Але у випадку хвороби потрібна легкозасвоююча їжа. Потрібно більше вуглеводів. Цей той випадок, коли солодке можна.
Продукти, які можна їсти при коронавірусі:
Також Комаровський зазначив, що в разі хвороби обов'язково потрібно багато пити, особливо солодкі напої.
В Україні ціни на хліб найближчим часом зростатимуть помірно – максимум на 1,5-2% щомісяця. Різкого стрибка вартості або дефіциту продукту українцям не варто очікувати, ситуація залишається стабільною. Про це розповів член Економічного дискусійного клу...
Літня резиденція заступника диктатора нацистської Німеччини Адольфа Гітлера, Германа Герінга, на острові Зюльт продається за 18 млн. євро. Про це повідомляє BILD, передають Патріоти України. У виданні розповідають, що Герінг придбав ділянку 1936 року з...