У всьому світі кількість заражених коронавірусом налічує 2,9 мільйона осіб. Професор Ісаак Бен-Ізраель, який очолює дослідження в університеті Тель-Авіва, висунув несподівану гіпотезу, передають Патріоти України.
Він вважає, що будь-які спроби держав різних країн зупинити COVID-19 призводять до одного результату. Кількість заражених стрімко росте в перші 40 днів після спалаху, а потім, досягнувши піку, починає різко знижуватися.
За його словами, схема зараження у всіх країнах світу однакова. При чому не важливо чи вводився карантин в країні. Експерт зазначив, що після спалаху зростання становить близько 30% заражених щотижня.
Пік настає через 6 тижнів, а після цього починається 10% зниження захворюваності. Після чого через тиждень приріст становить менше ніж 5%. А через 70 діб коронавірусна інфекція і зовсім йде. Про це він заявив в інтерв'ю The Times of Israel.
Професор не може пояснити, чому так відбувається, але він припускає, що у новому COVID-19 закладений "механізм самообмеження". Варто зазначити, що інші вчені різко розкритикували гіпотезу свого колеги. Професор Габі Барабаш вважає, що число інфікованих в Ізраїлі та інших країнах було б набагато вищим, якби влада не вводила карантинні обмеження.
Професор Кембриджського університету Бабак Джавід заявив, що припущення Бен-Ізраеля не має під собою жодних наукових обґрунтувань. Він також зазначив, що не бачить жодної країни, де б епідемія розвивалася відповідно до гіпотези вченого.
Правоохоронці викрили викладача одного з приватних університетів Полтави, який сприяв в уникненні військової служби через фіктивне зарахування до вишу та підробки медичних документів. Нині йому вручили підозру. Про це повідомили в пресслужбі Національн...
На Закарпатті до довічного ув’язнення засудили депутата Сергія Батрина, який підірвав гранати під час засідання сесії сільради. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передають Патріоти України. «За публічного обвинувачення прокурорів Закарпатс...