Вчені провели метааналіз даних 12 міжнародних досліджень, що охопили понад 110 тис. учасників. Провідний автор дослідження Франсиско Б.Ортега, професор кафедри фізичного виховання і спорту Університету Гранади пояснив: "Багато людей думають, що для користі для здоров'я треба проходити близько 10 тис. кроків в день, але це твердження не мало ніякої наукової бази. Ми вперше показали, що чим більше кроків ви робите, тим краще, і що не існує надмірної кількості кроків".
Це дослідження дало перші наукові докази того, що кількість щоденних кроків може знизити ризик ранньої смертності. Середня довжина кроку становить близько 30 дюймів для чоловіків і 26 дюймів для жінок, тому проходження 8000 кроків на день відповідає приблизно чотирьом милям. Крім того, дослідження показало, що ходьба в швидкому темпі пов'язана зі зниженням ризику ранньої смерті, незалежно від того, скільки кроків людина проходить в день.
"Дослідження дає людям чіткі і легко вимірювані цілі", - зазначила Есме Баккер, один з провідних авторів дослідження з Університету Гранади. Вона зазначила, що рахувати їх стало набагато простіше, оскільки "в наші дні у більшості людей є смартфон або розумні годинники".
Суд має право накласти арешт на майно ухилянта, зокрема, на нерухомість (квартиру чи будинок). Але існують випадки, коли єдине житло такого військовозобов’язаного громадянина не можуть відчужити. Про це на порталі "Юристи.UA" написав адвокат Юрій Айваз...
Навіть оренда житла, особливо у столиці, продовжує залишатися розкішшю для багатьох мешканців Києва. Купити ж квартиру є й зовсім нездійсненною мрією в силу постійного подорожчання нерухомості, передають Патріоти України. Так, за даними Державної служб...