Вчені провели метааналіз даних 12 міжнародних досліджень, що охопили понад 110 тис. учасників. Провідний автор дослідження Франсиско Б.Ортега, професор кафедри фізичного виховання і спорту Університету Гранади пояснив: "Багато людей думають, що для користі для здоров'я треба проходити близько 10 тис. кроків в день, але це твердження не мало ніякої наукової бази. Ми вперше показали, що чим більше кроків ви робите, тим краще, і що не існує надмірної кількості кроків".
Це дослідження дало перші наукові докази того, що кількість щоденних кроків може знизити ризик ранньої смертності. Середня довжина кроку становить близько 30 дюймів для чоловіків і 26 дюймів для жінок, тому проходження 8000 кроків на день відповідає приблизно чотирьом милям. Крім того, дослідження показало, що ходьба в швидкому темпі пов'язана зі зниженням ризику ранньої смерті, незалежно від того, скільки кроків людина проходить в день.
"Дослідження дає людям чіткі і легко вимірювані цілі", - зазначила Есме Баккер, один з провідних авторів дослідження з Університету Гранади. Вона зазначила, що рахувати їх стало набагато простіше, оскільки "в наші дні у більшості людей є смартфон або розумні годинники".
Чемпіон світу за версіями WBO, WBA, WBC, та IBO у надважкій вазі Олександр Усик у межах медіа-дня після оголошення реваншу з чемпіоном IBF Даніелем Дюбуа став гостем студії talkSport. У Мережі завірусилося відео, на якому український боксер ремонтує ла...
Український журналіст Вадим Карп’як розповів про випадкову зустріч у Варшаві з польським художником Леоном Тарасевичем. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. Зустріч була випадковою, проте приємною. Літній художни...