За розрахунками Центру прогнозування космічної погоди (США), Kp-індекс (планетарний індекс геомагнітної активності) підвищиться 15 січня, на піку буде 16 січня та залишиться підвищеним 17−18 січня.
Фахівці лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН вважають, що метеочутливим людям січень принесе не один несприятливий день. Крім 16 січня, ймовірність магнітних бур збільшиться ще й 11−12 січня.
У найближчі три доби геомагнітна активність буде невисокою. За даними Gismeteo, всі збурення в магнітосфері не дотягнуть до рівня слабкої бурі і залишаться непоміченими.
Рекомендації лікарів на дні магнітних бур зводяться до того, що якщо від сплесків сонячної активності не захиститися, то принаймні варто мінімізувати інші шкідливі для здоров'я фактори. Слід уникати нерегулярного харчування, забезпечити нормальну тривалість сну (для кожної вікової групи вона своя), не провокувати загострення хронічних хвороб. Критичними факторами можуть стати стреси, переїдання, непосильні фізичні навантаження.
Волонтер із Японії Фумінорі Цучіко, який щодня безкоштовно годує сотні харків'ян, заявив, що ризикує втратити можливість законного перебування на території України. За його словами, все через те, що він не може потрапити на прийом до територіального ор...
У Вінницькій області під час конфлікту між чоловіками сталося вбивство. За вчинений злочин чоловікові загрожує до 12 років за ґратами. Про це повідомили у поліції регіону, передають Патріоти України. "Під час конфлікту 28-річний зловмисник завдав потер...