За розрахунками Центру прогнозування космічної погоди (США), Kp-індекс (планетарний індекс геомагнітної активності) підвищиться 15 січня, на піку буде 16 січня та залишиться підвищеним 17−18 січня.
Фахівці лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН вважають, що метеочутливим людям січень принесе не один несприятливий день. Крім 16 січня, ймовірність магнітних бур збільшиться ще й 11−12 січня.
У найближчі три доби геомагнітна активність буде невисокою. За даними Gismeteo, всі збурення в магнітосфері не дотягнуть до рівня слабкої бурі і залишаться непоміченими.
Рекомендації лікарів на дні магнітних бур зводяться до того, що якщо від сплесків сонячної активності не захиститися, то принаймні варто мінімізувати інші шкідливі для здоров'я фактори. Слід уникати нерегулярного харчування, забезпечити нормальну тривалість сну (для кожної вікової групи вона своя), не провокувати загострення хронічних хвороб. Критичними факторами можуть стати стреси, переїдання, непосильні фізичні навантаження.
Секс асоціюється із задоволенням і близькістю, але інколи він може призвести до неприємних наслідків. Приміром, жінка травмувалася під час сексу та втратила п'ять років пам'яті. Лікарі швидкої допомоги розповіли Daily Mail про найпоширеніші сексуальні ...
У Чорнобильській зоні відчуження рятувальники продовжують ліквідацію наслідків удару Росії по саркофагу зруйнованого 4-го енергоблоку ЧАЕС 14 лютого. Ситуація в районі об'єкта контрольована. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситу...