Виявивши рибу під назвою ремінь-риба Рассела або оселедцевий король, дайвери були чимало здивовані. Цей вид рідко піднімається на мілководдя і, згідно з японськими повір'ями, щоразу це віщує природні катастрофи, зазначають Патріоти України.
Величезна риба сімейства оселедцевих може доростати до 8 метрів у довжину. Це найбільша з кісткових риб. Знайдений біля узбережжя Жуйфана екземпляр мав лише 2 м завдовжки, але саме його перебування на мілководді здавалося дивовижним.
Підпливши до риби-ременя ближче, дайвери помітили на її тілі рани. Вони припускають, що їх залишили зуби бразильської акули, яка відома тим, що вириває шматки м’яса з тіл своєї здобичі.
Ймовірно, цей оселедцевий король помирав, тому опинився так далеко від свого природного місця існування. Зазвичай його можна зустріти на глибині від 200 до 975 м.
Але декого злякала ця подія. Річ у тім, що, згідно з японською міфологією, риба-ремінь підходить ближче до берега перед тим, як трапиться великий землетрус. Тому її називають рибою Судного дня.
Прихильники цієї теорії згадують, що за два роки до цунамі, яке знищило АЕС Фукусіма-1, біля берегів Японії бачили десятки цих риб.
Але вчені спростовують ці побоювання, стверджуючи, що жодного зв’язку між цими подіями немає. «Немає жодних наукових доказів зв’язку, тому я не думаю, що людям варто турбуватися», — заявив Хіроюкі Мотомура, професор іхтіології в Університеті Кагосіма.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...