При покупці ковбасних виробів у магазинах і на ринках України слід бути дуже уважним, інакше замість якісної продукції можна придбати фальсифікат, передають Патріоти України.
Нерідко в Україні під виглядом ковбаси вищого сорту продають навіть не перший сорт, а продукт, який не можна назвати ковбасою. Зверніть увагу на маркування, якщо ви виявите ММО, то перед вами не ковбаса, а "фаршевий продукт".
Маркування ММО розшифровується як "м'ясо механічної обвалки", під цим словосполученням слід розуміти, що продукт містить не тільки перемелене м'ясо (його там мінімум), але і подрібнені до стану борошна кістки і шкіра, а також вторинні продукти.
Вживати в їжу таку ковбасу, сосиски, сардельки тощо взагалі не варто, оскільки вони можуть завдати шкоди здоров'ю. Чим менше інгредієнтів вказана в складі ковбаси, тим краще. Якісні ковбасні вироби повинні складатися з м'яса і приправ, всілякі добавки повинні насторожити покупця.Є ще два непрямих ознаки, що ви збираєтеся купити натуральну ковбасу, а не фальсифікат. Це ціна, якісний м'ясний продукт не може коштувати дешевше закупівельної ціни м'яса.
Крім того, намагайтеся купувати ковбасні вироби у великих точках продажів, які ретельно стежать за своєю репутацією. На ринку, в дрібних кіосках і магазинчиках, на жаль, немає ніякої впевненості, що вам не "втюхають" дешеву підробку під виглядом ковбаси.
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...
Нове відкриття у Великій піраміді Гізи в Єгипті дозволяє припустити, що ця споруда була не просто місцем останнього упокою фараона, а й гігантською електростанцією. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. "Вчені піддали конструкцію віком 46...