Може виявитися отрутою! Під виглядом сосисок і ковбас українцям масово продають фальсифікат

Під виглядом сосисок і ковбас українцям продають фальсифікат: чим небезпечне маркування ММО - today.ua

При покупці ковбасних виробів у магазинах і на ринках України слід бути дуже уважним, інакше замість якісної продукції можна придбати фальсифікат, передають Патріоти України.

Нерідко в Україні під виглядом ковбаси вищого сорту продають навіть не перший сорт, а продукт, який не можна назвати ковбасою. Зверніть увагу на маркування, якщо ви виявите ММО, то перед вами не ковбаса, а "фаршевий продукт".

Маркування ММО розшифровується як "м'ясо механічної обвалки", під цим словосполученням слід розуміти, що продукт містить не тільки перемелене м'ясо (його там мінімум), але і подрібнені до стану борошна кістки і шкіра, а також вторинні продукти.

Вживати в їжу таку ковбасу, сосиски, сардельки тощо взагалі не варто, оскільки вони можуть завдати шкоди здоров'ю. Чим менше інгредієнтів вказана в складі ковбаси, тим краще. Якісні ковбасні вироби повинні складатися з м'яса і приправ, всілякі добавки повинні насторожити покупця.Є ще два непрямих ознаки, що ви збираєтеся купити натуральну ковбасу, а не фальсифікат. Це ціна, якісний м'ясний продукт не може коштувати дешевше закупівельної ціни м'яса.

Крім того, намагайтеся купувати ковбасні вироби у великих точках продажів, які ретельно стежать за своєю репутацією. На ринку, в дрібних кіосках і магазинчиках, на жаль, немає ніякої впевненості, що вам не "втюхають" дешеву підробку під виглядом ковбаси.

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...