При покупці ковбасних виробів у магазинах і на ринках України слід бути дуже уважним, інакше замість якісної продукції можна придбати фальсифікат, передають Патріоти України.
Нерідко в Україні під виглядом ковбаси вищого сорту продають навіть не перший сорт, а продукт, який не можна назвати ковбасою. Зверніть увагу на маркування, якщо ви виявите ММО, то перед вами не ковбаса, а "фаршевий продукт".
Маркування ММО розшифровується як "м'ясо механічної обвалки", під цим словосполученням слід розуміти, що продукт містить не тільки перемелене м'ясо (його там мінімум), але і подрібнені до стану борошна кістки і шкіра, а також вторинні продукти.
Вживати в їжу таку ковбасу, сосиски, сардельки тощо взагалі не варто, оскільки вони можуть завдати шкоди здоров'ю. Чим менше інгредієнтів вказана в складі ковбаси, тим краще. Якісні ковбасні вироби повинні складатися з м'яса і приправ, всілякі добавки повинні насторожити покупця.Є ще два непрямих ознаки, що ви збираєтеся купити натуральну ковбасу, а не фальсифікат. Це ціна, якісний м'ясний продукт не може коштувати дешевше закупівельної ціни м'яса.
Крім того, намагайтеся купувати ковбасні вироби у великих точках продажів, які ретельно стежать за своєю репутацією. На ринку, в дрібних кіосках і магазинчиках, на жаль, немає ніякої впевненості, що вам не "втюхають" дешеву підробку під виглядом ковбаси.
Життя на Землі має межу, і суперкомп’ютери вже наблизили нас до розуміння цих часових рамок. Хоча мова йде про горизонти в мільярд років, важливо усвідомлювати: зміни вже почалися, передають Патріоти України. Вчені з NASA спільно з японським Університе...
Банки знизять ліміти за грошовими операціями для українців з 1 червня 2025 року. Це стосується не тільки карткових переказів, а й платежів через IBAN.Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на меморандум банків за грудень 2025 року, передають Патріо...