При покупці ковбасних виробів у магазинах і на ринках України слід бути дуже уважним, інакше замість якісної продукції можна придбати фальсифікат, передають Патріоти України.
Нерідко в Україні під виглядом ковбаси вищого сорту продають навіть не перший сорт, а продукт, який не можна назвати ковбасою. Зверніть увагу на маркування, якщо ви виявите ММО, то перед вами не ковбаса, а "фаршевий продукт".
Маркування ММО розшифровується як "м'ясо механічної обвалки", під цим словосполученням слід розуміти, що продукт містить не тільки перемелене м'ясо (його там мінімум), але і подрібнені до стану борошна кістки і шкіра, а також вторинні продукти.
Вживати в їжу таку ковбасу, сосиски, сардельки тощо взагалі не варто, оскільки вони можуть завдати шкоди здоров'ю. Чим менше інгредієнтів вказана в складі ковбаси, тим краще. Якісні ковбасні вироби повинні складатися з м'яса і приправ, всілякі добавки повинні насторожити покупця.Є ще два непрямих ознаки, що ви збираєтеся купити натуральну ковбасу, а не фальсифікат. Це ціна, якісний м'ясний продукт не може коштувати дешевше закупівельної ціни м'яса.
Крім того, намагайтеся купувати ковбасні вироби у великих точках продажів, які ретельно стежать за своєю репутацією. На ринку, в дрібних кіосках і магазинчиках, на жаль, немає ніякої впевненості, що вам не "втюхають" дешеву підробку під виглядом ковбаси.
Суд у Львові визнав винною акушерку обласної клінічної лікарні Анну Федорчак, яка під час нічної зміни вдарила свою колегу металевими інструментами для пологів. Про це пише ZAXID.NET з посиланням на вирок суду, передають Патріоти України. Інцидент став...
2025 року в Україні підвищення пенсій торкнеться лише тих, хто досяг встановленого вікового порогу. Йдеться про доплати за вік, на які може претендувати більшість пенсіонерів. Граничний розмір такої надбавки становить 570 гривень. Про це пише видання O...