На Київщині затримали чоловіка, який розстріляв прапор України та погрожував поліцейським гранатою, інформують Патріоти України.
Як повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, цього 30-річного чоловіка затримали минулої ночі в Обухівському районі.
За його словами, спочатку зловмисник відкрив стрілянину з рушниці по українському стягу, а коли на місце прибув наряд, то взяв до рук гранату і погрожував підірвати правоохоронців та себе.
"Працівники Васильківської поліції спрацювали чітко. Вже через мить зловмиснику вдягнули кайданки. Як виявилось, він перебував у стані алкогольного сп’яніння. У лиходія вилучили зброю, набої та гранату Ф-1", - розповів очільник поліції Київщини.
Зараз молодик перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, а за наругу над державними символами, незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами, а також погрозу вбивством працівнику правоохоронного органу йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...
Автобуси на українсько-польському кордоні змушені очікувати проходження контролю до 12 годин. Ситуацію обговорили віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба та міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак під час робочої зустрічі у порту ...