
Акушер-гінеколог Наталія Левчук із Миколаєва, що на Львівщині, через недбальство якої загинула 36-річна породілля, уникла затримання у в’язниці. Про це повідомляє "Високий замок", передають Патріоти України.
Цей випадок стався ще 6 років тому. Як стає зрозуміло з матеріалів слідства, акушер-гінеколог Левчук не встановила точного діагнозу і причини масивної післяпологової кровотечі у 36-річної Наталії Гірник.
Тому вона неправильно надавала допомогу, запізно викликала підмогу, своєчасно не повідомила про цей випадок керівництву пологового будинку, що призвело до смерті вагітної.

Своєї вини у смерті жінки лікарка не вбачає. Ба більше – поклала вину на покійну жінку.
Гучний судовий процес тривав рік. Зважаючи на висновки експертів і показання свідків, лікарку визнали винною і постановили позбавити її волі строком на два роки.
Однак від відбуття покарання суд звільнив жінку – у зв’язку зі збігом строку притягнення до кримінальної відповідальності.
Горе-лікар має компенсувати потерпілим – матері покійної та двом дітям, круглим сиротам, які залишилися під опікою престарілих дідуся-бабусі, – по 70 тисяч грн за завдану моральну шкоду.
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...