На Львівщині лікарка вбила породіллю. Але за ґрати не сяде

Через недбальство акушер-гінеколог Наталія Левчук отримала два роки в’язниці, але в зв'язку з тим, що вже збіг термін давності, покарання не відбуватиме.

Породілля загинула через недбальство акушерки. Фото: INTERMARIUM.

Акушер-гінеколог Наталія Левчук із Миколаєва, що на Львівщині, через недбальство якої загинула 36-річна породілля, уникла затримання у в’язниці. Про це повідомляє "Високий замок", передають Патріоти України.

Цей випадок стався ще 6 років тому. Як стає зрозуміло з матеріалів слідства, акушер-гінеколог Левчук не встановила точного діагнозу і причини масивної післяпологової кровотечі у 36-річної Наталії Гірник.

Тому вона неправильно надавала допомогу, запізно викликала підмогу, своєчасно не повідомила про цей випадок керівництву пологового будинку, що призвело до смерті вагітної.

Своєї вини у смерті жінки лікарка не вбачає. Ба більше – поклала вину на покійну жінку.

Гучний судовий процес тривав рік. Зважаючи на висновки експертів і показання свідків, лікарку визнали винною і постановили позбавити її волі строком на два роки.

Однак від відбуття покарання суд звільнив жінку – у зв’язку зі збігом строку притягнення до кримінальної відповідальності.

Горе-лікар має компенсувати потерпілим – матері покійної та двом дітям, круглим сиротам, які залишилися під опікою престарілих дідуся-бабусі, – по 70 тисяч грн за завдану моральну шкоду.

З архіву ПУ. "Я не сумую": Ексведуча шоу "Орел і решка" заявила, що Україна не розвивається і в країні дуже депресивна атмосфера

понеділок, 17 травень 2021, 12:00

Вийшовши заміж втретє, Бадоєва переїхала до Італії... Ексведуча програми "Орел і решка" негативно висловилася про Україну, заявивши, що країну "кидає з боку в бік" і витає депресивна атмосфера. Жанна Бадоєва дала інтерв'ю програмі "Слава +", де серед і...

Лікарі билися за життя до останнього: У Польщі після страшної ДТП з автобусом померла українка (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 11:17

У лікарні Перемишля померла Анастасія Кочеткова з Хмельницького - пасажирка українського автобуса, який потрапив в страшну ДТП у Польщі на початку березня. Таким чином число жертв аварії збільшилося до семи осіб. Про це повідомляє "Сегодня", передають ...