
Акушер-гінеколог Наталія Левчук із Миколаєва, що на Львівщині, через недбальство якої загинула 36-річна породілля, уникла затримання у в’язниці. Про це повідомляє "Високий замок", передають Патріоти України.
Цей випадок стався ще 6 років тому. Як стає зрозуміло з матеріалів слідства, акушер-гінеколог Левчук не встановила точного діагнозу і причини масивної післяпологової кровотечі у 36-річної Наталії Гірник.
Тому вона неправильно надавала допомогу, запізно викликала підмогу, своєчасно не повідомила про цей випадок керівництву пологового будинку, що призвело до смерті вагітної.

Своєї вини у смерті жінки лікарка не вбачає. Ба більше – поклала вину на покійну жінку.
Гучний судовий процес тривав рік. Зважаючи на висновки експертів і показання свідків, лікарку визнали винною і постановили позбавити її волі строком на два роки.
Однак від відбуття покарання суд звільнив жінку – у зв’язку зі збігом строку притягнення до кримінальної відповідальності.
Горе-лікар має компенсувати потерпілим – матері покійної та двом дітям, круглим сиротам, які залишилися під опікою престарілих дідуся-бабусі, – по 70 тисяч грн за завдану моральну шкоду.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...