На популярному курорті окупованого Криму продають лежачі місця у тіні

На популярному курорті Феодосія в окупованому Криму почали продавати туристам, що відпочивають на пляжі, лежачі місця в тіні. Відповідне фото з цінами з'явилося в Telegram -каналі "Дах ТурДома", передають Патріоти України.

«У Феодосії здогадалися продавати туристам тінь: полежати під навісом коштує 150 рублів (56 гривень). А на сонці – безкоштовно!», – підписали фото адміністратори каналу.

На популярному курорті окупованого Криму продають лежачі місця у тіні фото 1

Згідно з прейскурантом, щоб полежати під тінню не на піску, а на шезлонгу, доведеться заплатити вдвічі більше – 300 рублів (113 грн).

Багатьох підписників Telegram-каналу обурив факт продажу місць у тіні на пляжі. «А потім деякі дивуються, чому це громадяни віддають перевагу Туреччині, а не рідному узбережжю», «З якого рожна на муніципальних міських пляжах взагалі з'являються приватні споруди?», «Так вони довго туристів заманюватимуть», – бідкаються росіяни.

Інші користувачі не вважали ситуацію незвичайною. «А хто має відшкодовувати вартість будівництва навісу? Халявщики завжди, залазячи під чужу оплачену парасольку, кажуть: «Вам що, тіні шкода?», «Якщо не відноситься до кафе або до об'єкта розміщення, то практично скрізь, у будь-якій країні і на будь-якому курорті, парасольки та шезлонги платні», «У Туреччині шезлонги в середньому – по 100 лір (136 грн), траплялись і по 75 (105 грн). За парасольки – стільки ж. Щойно повернулися з подорожі», – додають відпочивальники.

Є нюанси: Чи можуть отримати відстрочку від мобілізації вчителі приватної школи - пояснення

субота, 12 липень 2025, 18:56

Педагоги, що працюють у приватних школах, мають право на відстрочку від мобілізації, як і їхні колеги з державних шкіл. Адже форма фінансування навчального закладу, згідно з чинним законодавством, не впливає на можливість отримання відстрочки викладача...

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...