​На Pornhub як на службу: Мережі повеселила "титанічна праця" поліції під Полтавою

Правоохоронці викрили порушника, який розміщував пороноролики на відповідних сайтах. Про це стало відомо з постанови суду, передають Патріоти України.

Поліція відстежила контент в мережі і викрила жителя Полтавської області, який публікував матеріал на сайтах Pornhub і Honey-Sexpistol. У нього вилучили ноутбук, флешки, відеокамеру та Wi-Fi роутер. При цьому два компакт-диска, на яких міститься порнографічна продукція, залишаться в матеріалах кримінального провадження протягом часу їх зберігання.

Як з'ясувалося, непрацюючий холостяк Олексій П., який був раніше судимий, виготовляв у себе вдома порновідео. Потім він заливав їх в інтернет з двох акаунтів у вільний доступ. Такою діяльністю він займався з серпня 2019 року до 13 березня поточного року.

14 травня на засіданні Шишацький районний суд визнав чоловіка винним. Той, в свою чергу, не заперечував цього. Чоловіка звинувачують за ч. 2 ст. 301 КК України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). Тепер йому доведеться заплатити штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3 400 гривень. Також обвинувачений повинен заплатити 1 256 гривень за послуги експерта.

У мережі обговорили інцидент, а також "титанічну" роботу правоохоронців, які серед великої кількості матеріалів на порносайтах змогли знайти саме винного.

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...