Під загрозою опинилося закрите російський місто Саров, де виробляють ядерні реактори, боєголовки та експериментальне озброєння масового враження, зазначають Патріоти України.
Лісова пожежа підступила до КПП на в'їзді в ядерний центр Росії. Його співробітники були кинуті на гасіння вогню – люди у відчаї намагалися зупинити вогняну стихію за допомогою звичайних лопат. Пожежників, а також спецтехніки на відео не видно. Однак, за даними влади РФ, задіяно протипожежну авіацію: вертоліт "Мі-8" і літак "Іл-76".
Варто зазначити, що до Сарова дісталася пожежа, яка почалася в заповіднику Мордовії ще на початку місяця - 3 серпня. МНС Росії не змогла локалізувати вогонь. Вигоріло вже близько 12 тисяч гектар. У Нижньогородській області і Мордовії введено режим надзвичайної ситуації.
У Сарові на сьогодні проживають трохи менше 100 тисяч осіб. Місто знаходиться всього в 350 км від Москви. Ядерний центр був створений в 1946 році на місці колишнього монастиря. Радянська влада побудувала його для створення атомної бомби. З 1947-го Саров був віднесений до закритих режимним об'єктів, яким залишається і досі.
Влітку 2021 року через аномальну спеку Росія зіткнулася з безпрецедентними за масовістю лісовими пожежами. Для їх гасіння не виявилося ні сил, ні коштів. Найсильніше постраждала Якутія. За оцінками російських експертів, масштаб лиха перевищив 18 млн гектар. Вперше в історії спостережень токсичний дим лісових пожеж в РФ дістався до Північного полюса. Він також накрив східних сусідів Росії, в тому числі, Китай.
Дорогі елітні курорти часто не виправдовують очікувань і залишають по собі не дуже приємні спогади. Про це пишуть користувачі популярного форуму Reddit, передають Патріоти України. Так, учасник форуму написав, що його розчарувала Аруба – невеликий остр...
У Радянському Союзі здача склотари була однією з найбільш поширених практик серед населення, яку використовували як джерело додаткового доходу. Цей процес був надзвичайно популярним і був пов’язаний не тільки з економією ресурсів, але й із певними виго...