Найгірша робота за кордоном: Українським біженцям назвали небезпечні вакансії, яких треба уникати

Українські біженці активно працевлаштовуються за кордоном, забезпечуючи собі стабільний дохід, що дозволяє їм орендувати житло та мати кошти на існування. Багато українців погоджуються на будь-яку роботу, на яку не йдуть місцеві. Однак є вакансії, яких краще уникати, навіть якщо вам пропонують непогану зарплату, передають Патріоти України.

Фахівець із працевлаштування Руслана Бровчук назвала три галузі, в яких українцям краще не шукати собі робоче місце.

Підприємства з виготовлення фарб та лаків

Робота на таких підприємствах вкрай небезпечна для здоров'я, незалежно від того, чи чоловік ви, чи жінка. Отримати сильну інтоксикацію в таких місцях можна дуже швидко.

Якщо ви працювали або працюєте на такому виробництві і вас часто турбує задишка, сухість очей, кашель чи постійний головний біль – це перші дзвіночки страшних хвороб, зазначає експерт

Організм буде повільно уражатись продуктами розпаду, а шкідливі речовини – накопичуватися в органах – мозку, легень та печінки. Як довго ви протримаєтеся на такій роботі залежить від стану вашого здоров'я. Але краще не ризикувати найціннішим, що маєте.

Сміттєпереробний завод

Ще одне місце, яке при працевлаштуванні потрібно обходити десятою дорогою. Незважаючи на те, що працівникам сміттєпереробних заводів видають спецодяг, але він не забезпечить повного захисту. Постійна робота з відходами передбачає не тільки нестерпний запах, а й контакт із бактеріями – і зараження різноманітними інфекціями. Більше того, за роботу зі сміттям багато не платять за кордоном, а ризик для здоров'я - колосальний.

Птахофабрика

Працювати на птахофабриках охочих не так багато, але, приїжджаючи за кордон, біженці з України погоджуються навіть на подібні вакансії.

Локацію підприємств з виробництва м'яса птиці та яєць можна знайти із заплющеними очима – за запахом. Можете уявити, які запахи усередині таких підприємств. Якщо у вас слабкий імунітет, то ризик підхопити різні захворювання, працюючи на такому підприємстві, збільшується.

"Потрібно все повністю змінювати": Командувач Нацгвардії пояснив, чому треба мобілізація

вівторок, 23 квітень 2024, 17:50

У Національній гвардії України критично не вистачає особового складу через тривалу війну з російськими окупантами. Про це заявив командувач НГУ Олександр Півненко в інтерв'ю виданню LIGA.net, передають Патріоти України. "Не буде мобілізації - не буде р...

Одна з країн Європи хоче радикально змінити правила для українських біженців: Чого чекати

вівторок, 23 квітень 2024, 17:23

У Норвегії пропонують продовжити колективний захист для українців із 3 до 5 років, що дасть уряду та парламенту Норвегії більше часу та можливостей для вирішення ситуації із українськими біженцями. Також розглядається можливість видачі звичайних дозвол...