Найгірша робота за кордоном: Українським біженцям назвали небезпечні вакансії, яких треба уникати

Українські біженці активно працевлаштовуються за кордоном, забезпечуючи собі стабільний дохід, що дозволяє їм орендувати житло та мати кошти на існування. Багато українців погоджуються на будь-яку роботу, на яку не йдуть місцеві. Однак є вакансії, яких краще уникати, навіть якщо вам пропонують непогану зарплату, передають Патріоти України.

Фахівець із працевлаштування Руслана Бровчук назвала три галузі, в яких українцям краще не шукати собі робоче місце.

Підприємства з виготовлення фарб та лаків

Робота на таких підприємствах вкрай небезпечна для здоров'я, незалежно від того, чи чоловік ви, чи жінка. Отримати сильну інтоксикацію в таких місцях можна дуже швидко.

Якщо ви працювали або працюєте на такому виробництві і вас часто турбує задишка, сухість очей, кашель чи постійний головний біль – це перші дзвіночки страшних хвороб, зазначає експерт

Організм буде повільно уражатись продуктами розпаду, а шкідливі речовини – накопичуватися в органах – мозку, легень та печінки. Як довго ви протримаєтеся на такій роботі залежить від стану вашого здоров'я. Але краще не ризикувати найціннішим, що маєте.

Сміттєпереробний завод

Ще одне місце, яке при працевлаштуванні потрібно обходити десятою дорогою. Незважаючи на те, що працівникам сміттєпереробних заводів видають спецодяг, але він не забезпечить повного захисту. Постійна робота з відходами передбачає не тільки нестерпний запах, а й контакт із бактеріями – і зараження різноманітними інфекціями. Більше того, за роботу зі сміттям багато не платять за кордоном, а ризик для здоров'я - колосальний.

Птахофабрика

Працювати на птахофабриках охочих не так багато, але, приїжджаючи за кордон, біженці з України погоджуються навіть на подібні вакансії.

Локацію підприємств з виробництва м'яса птиці та яєць можна знайти із заплющеними очима – за запахом. Можете уявити, які запахи усередині таких підприємств. Якщо у вас слабкий імунітет, то ризик підхопити різні захворювання, працюючи на такому підприємстві, збільшується.

Не могли бузучасно дивитись на благання про допомогу: Нацполіція України здійснила сміливий рейд в окуповані Олешки, щоб врятувати мати з дітьми

четвер, 8 червень 2023, 8:11

Родину помітили під час польоту БПЛА, вони благали про порятунок. Було прийнято рішення знайти шляхи, щоб евакуювати їх. З окупованого міста Олешки у Херсонській області працівникам Нацполіції України вдалося евакуювати жінку з двома дітьми, які благал...

В Україні найближчим часом різко зміниться ціна на цибулю: У Мінагрополітики розповіли, чого чекати

четвер, 8 червень 2023, 7:54

В Україні очікується стрімка зміна ціни на цибулю, яка стала рекордсменом із подорожчання серед овочів. Нинішня висока вартість пов'язана з дефіцитом, що виник на ринку, передають Патріоти України. Перший заступник міністра аграрної політики та продово...