Наслідки негоди у Москві: Ураган повалив дерева, які заблокували виїзд з резиденції Дмитра Медведєва

Представники делегації з Іспанії, яку приймав російський прем'єр і журналісти, які висвітлювали заходи, тимчасово не можуть покинути резиденцію.

Наслідки урагану у Москві. Ілюстрація:http://wz.lviv.ua

Грозовий шквалистий вітер повалив дерева в підмосковній резиденції прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. Про це пишуть РИА Новости, інформують Патріоти України.

Повідомляється, що в результаті негоди кілька сосен не витримали напору стихії і впали на землю. Одне дерево, що впало. перегородило виїзд з парковки, де зараз знаходяться кілька представницьких автомобілів.

У понеділок Медведєв провів традиційну нараду в Горках зі своїми заступниками, після чого прийняв представників іспанського бізнесу.

В результаті цього представники делегації і журналісти, які висвітлюють заходи, тимчасово не можуть покинути резиденцію, бо співробітникам безпеки і персоналу довелося ліквідовувати наслідки.

Кривава різанина у підмосковному оздоровчому таборі: Старша вожата зарізала колегу (фото)

п’ятниця, 25 червень 2021, 6:10

Старша вожата російського дитячого табору зарізала свою колегу. У Підмосков'ї старша вожата дитячого табору зарізала свою колегу, з якою разом проходила студентську практику, передають Патріоти України. Інцидент стався в дитячому оздоровчому санаторії ...

З архіву ПУ. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

п’ятниця, 25 червень 2021, 4:00

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців. Про це у червні 2020 року пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України. "Наш син вже більше рок...