Вчені створили молекулу РНК, яка копіює інші типи РНК, що наближає науку до створення умов раннього земного життя в лабораторії. Про це пише Futurism, передають Патріоти України.
Під час експерименту вдалося створити лабораторну молекулу РНК, яка змогла точно скопіювати інші, що призвело до функціонування ферменту. Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.
Очільник інституту та співавтор дослідження Джеральд Джойс каже, що хоча створена молекула ще не самовідтворюється, вона вже є величезним кроком до створення життя в лабораторії.
Якщо в підсумку вченим вдасться створити РНК, яка буде самовідтворюватися, тоді вона може називатися життям.
"Саме таким шляхом життя може виникнути в лабораторії. Та й, у принципі, де завгодно у всесвіті", — коротко зазначив він.
Якщо ж дослідникам все ж таки вдасться створити штучне життя в лабораторії, прорив обов'язково порушить етичні питання, пов'язані з синтетичними формами життя.
Чернігівець Владислав Плис пробув у російському полоні два роки і п’ять місяців. 46-річного чоловіка вдалося звільнити 12 червня. А наступного дня він дізнався про смерть матері. Трагічну історію родини опублікувало видання «Вість», передають Патріоти ...
У Калуському районі Івано-Франківської області чоловік погрожував поліцейському сокирою під час спільного рейду працівників поліції та територіального центру комплектування. У зв'язку з цим інцидентом на Прикарпатті розпочали кримінальне провадження. П...