Вчені створили молекулу РНК, яка копіює інші типи РНК, що наближає науку до створення умов раннього земного життя в лабораторії. Про це пише Futurism, передають Патріоти України.
Під час експерименту вдалося створити лабораторну молекулу РНК, яка змогла точно скопіювати інші, що призвело до функціонування ферменту. Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.
Очільник інституту та співавтор дослідження Джеральд Джойс каже, що хоча створена молекула ще не самовідтворюється, вона вже є величезним кроком до створення життя в лабораторії.
Якщо в підсумку вченим вдасться створити РНК, яка буде самовідтворюватися, тоді вона може називатися життям.
"Саме таким шляхом життя може виникнути в лабораторії. Та й, у принципі, де завгодно у всесвіті", — коротко зазначив він.
Якщо ж дослідникам все ж таки вдасться створити штучне життя в лабораторії, прорив обов'язково порушить етичні питання, пов'язані з синтетичними формами життя.
Після того, як Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, тисячі людей по всьому світу прийшли на допомогу нашій державі. Україна змогла швидко прийняти багато іноземних добровольців, серед яких і Масер Гіффорд. Про іноземного бійця, який зах...
4 квітня в Полтавській області поблизу села Покровська Багачка на автотрасі Київ – Харків сталася ДТП, унаслідок якої під колесами вантажівки загинув пасажир іншого автомобіля. Про це 5 квітня поінформувала поліція регіону, передають Патріоти України. ...