Називають себе "народним банком": Українців попередили про нових шахраїв в інтернеті

На веб-сайті проекту відсутня будь-яка правова інформація стосовно юридичної особи і підстав надання їм інвестиційних послуг.

Останнім часом в інтернеті і соціальних мережах стрімко поширюється пропозиція інвестувати в акції неіснуючого Українського народного банку, який називає себе «інвестиційний проєкт». Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) у вівторок, 25 лютого, попередила українців про ризики вкладів у подібні структури, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що в Державному реєстрі банків, який ведеться Національним банком України і містить відомості про державну реєстрацію усіх банків, відсутня інформація про Український народний банк. У Державному реєстрі випусків цінних паперів, який ведеться НКЦБФР, відсутня інформація про державну реєстрацію випуску акцій емітента з таким найменуванням.

За даними НКЦБФР, при спробі купити акції зазначеного проекту через його веб-сайт, користувачеві пропонуються три варіанти оплати за акції: Money Storage, Perfect Money і оплата в криптовалюті Bitcoin. Функція оплати банківською картою нібито передбачена, але не працює. Доступні користувачеві варіанти оплати є електронними гаманцями, платежі через які практично неможливо відстежити і встановити, куди були переведені кошти клієнта.

Крім того, на веб-сайті проекту відсутня будь-яка правова інформація стосовно юридичної особи і підстав надання їм інвестиційних послуг. В особистому кабінеті учасника є посилання на такі розділи, як Документи, Контакти компанії, Умови користування, Політика конфіденційності, але всі вони не працюють.

У зв'язку з цим регулятор заявляє, що інформація, розміщена на сайті Українського народного банку, є шахрайством, несе загрозу введення в оману громадян, створює ризики втрати ними коштів через фінансову та інвестиційну необізнаність. Також повідомляється, що інформація про потенційно протиправну діяльність направлена в правоохоронні органи України.

Карантин в Україні можуть послабити: Глава уряду назвав терміни та умови

субота, 4 квітень 2020, 0:19

Оголошені 3 квітня обмеження - посилення правил - повинні перешкодити хворобі поширюватися далі. Карантин в Україні через коронавірус можуть послабити. В уряді прогнозують оптимістичний сценарій, згідно з яким до кінця місяця хворі COVID-19 мають одужа...

Вижила і навіть народила: Кішка 40 днів пробула сама у зачиненій квартирі через карантин (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:29

Коли всіх членів сім'ї госпіталізували, господар Ле-Ле не став просити оточуючих доглянути за кішкою, оскільки в його квартирі можна було заразитися смертельно небезпечною інфекцією. У китайському місті Ухань кішка 40 днів просиділа вдома сама, через т...