Не одна "Бельгія" вже згоріла: ​У Сибіру збільшилася площа лісових пожеж

Коли вогонь у липні винищив перші 3 млн гектарів тайги, росіяни з жахом усвідомили, що пропала ціла "Бельгія". З тих пір пожежі не лише не ослабли, але і значно виросли, поглинаючи сотні тисяч нових ділянок.

Площа лісових пожеж в Сибіру і на Далекому Сході за добу зросла на 7,7 тисячі гектарів, найбільша кількість пожеж, які намагаються загасити, буяють в Красноярському краї, випливає з повідомлення "авіалесоохорони" РФ, опублікованого на сайті відомства 25 серпня, зазначають Патріоти України.

Служба зафіксувала 109 лісових пожеж на площі 50,1 тисячі гектарів, які намагалися загасити. Напередодні було відзначено 122 пожежі площею 42,2 тисячі гектарів. За інформацією регіональних диспетчерських служб лісового господарства, за минулу добу було ліквідовано 29 пожеж (429 гектарів).
Найбільше число пожеж нарахували в Красноярському краї - 84, їх загальна площа 22,2 тисячі гектарів. На другій позиції Чукотський автономний округ - там три масиву стихії площею 13,2 тисячі гектарів. Дві пожежі на Камчатці охопили 11,1 тисячі гектарів. В інших регіонах площа вогняної стихії значно менша - від 2 тисяч до 350 гектарів лісу.
У чотирьох регіонах Сибіру оголошено режим НС, це Бурятія, Якутія, Красноярський край і Іркутська область. Найбільша частина таких вогнищ діє в Якутії (39 пожеж на площі, пройденої вогнем, 355 тисяч гектарів) і в Красноярському краї (17 пожеж, площа 302,1 тисячі гектарів).

З архіву ПУ. "Их нравы": У небі Росії обстріляли пасажирський авіалайнер

п’ятниця, 15 листопад 2019, 11:00

Співробітники правоохоронних органів почали проводити перевірку за даним фактом. Повітряне судно відправили на ремонт. Стало відомо про черговий інцидент зі стріляниною на території РФ. Згідно з даними російського видання «Московський комсомолець», п...

"Мы их у*бем": Цимбалюк жорстко відповів на заклик Коломойського до дружби з Росією (відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 9:54

Український журналіст Роман Цимбалюк жорстко відреагував на скандальне інтерв'ю олігарха Ігоря Коломойського, в якому він закликав до примирення з Росією. У своєму Telegram-каналі Цимбалюк пояснив на особистому життєвому прикладі, чому вважає таку думк...