Не одна "Бельгія" вже згоріла: ​У Сибіру збільшилася площа лісових пожеж

Коли вогонь у липні винищив перші 3 млн гектарів тайги, росіяни з жахом усвідомили, що пропала ціла "Бельгія". З тих пір пожежі не лише не ослабли, але і значно виросли, поглинаючи сотні тисяч нових ділянок.

Площа лісових пожеж в Сибіру і на Далекому Сході за добу зросла на 7,7 тисячі гектарів, найбільша кількість пожеж, які намагаються загасити, буяють в Красноярському краї, випливає з повідомлення "авіалесоохорони" РФ, опублікованого на сайті відомства 25 серпня, зазначають Патріоти України.

Служба зафіксувала 109 лісових пожеж на площі 50,1 тисячі гектарів, які намагалися загасити. Напередодні було відзначено 122 пожежі площею 42,2 тисячі гектарів. За інформацією регіональних диспетчерських служб лісового господарства, за минулу добу було ліквідовано 29 пожеж (429 гектарів).
Найбільше число пожеж нарахували в Красноярському краї - 84, їх загальна площа 22,2 тисячі гектарів. На другій позиції Чукотський автономний округ - там три масиву стихії площею 13,2 тисячі гектарів. Дві пожежі на Камчатці охопили 11,1 тисячі гектарів. В інших регіонах площа вогняної стихії значно менша - від 2 тисяч до 350 гектарів лісу.
У чотирьох регіонах Сибіру оголошено режим НС, це Бурятія, Якутія, Красноярський край і Іркутська область. Найбільша частина таких вогнищ діє в Якутії (39 пожеж на площі, пройденої вогнем, 355 тисяч гектарів) і в Красноярському краї (17 пожеж, площа 302,1 тисячі гектарів).

Хіти тижня. Міністерка освіти Новосад запропонувала позакривати більшість вишів

вівторок, 28 січень 2020, 14:30

"З 2021 року філії вишів в окремих містах мають зникнути. Я вважаю, що це дуже правильно, бо у нас занадто роздута мережа цих філій, які, часто прикриваючись назвою національного державного університету, надають набагато гіршу якість освіти, а в диплом...

"Слуга народу" на Lexus потрапила в ДТП

вівторок, 28 січень 2020, 14:15

У Миколаєві в ДТП потрапила депутат Верховної Ради від партії "Слуга народу" Ірина Аллахвердієва. Як пишуть "Новини N", політик на авто Lexus NT 200 зіткнулася з Mazda 323. Повідомляється, що в неділю, 26 січня Аллахвердієва на машині їхала по вулиці П...