В Україні минулого року наприкінці березня було затверджено порядок ведення Єдиного електронного реєстру військовозобов'язаних і призовників. Його мета - цифровізувати ведення облікових даних військовозобов'язаних, передають Патріоти України.
"Тому не потрібно лякатися і терміново видаляти мобільний додаток "Дія" зі смартфона", - заспокоїв він українців.
Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів на сьогодні не містить повної інформації, оскільки він почав функціонувати відносно недавно.
Також Юрчак нагадав, що на практиці багато українців не перебувають на військовому обліку. Він додав, що законодавчо на сьогодні не визначено механізм отримання повісток через "Дію", тому ми й спостерігаємо масове вручення повісток на вулиці.
До реєстру заносяться і зберігаються в базі даних такі відомості про військовозобов'язаних, як персональні дані, службові дані. При цьому згода військовозобов'язаних на обробку їхніх персональних даних для цілей реєстру не потрібна.
Законом визначено, що володіє реєстром Міністерство оборони України, а розпорядником реєстру є Генеральний штаб Збройних сил України.
Минулого тижня (з 12 по 19 травня) українські мережі АЗС знизили роздрібні ціни на дизельне паливо. Це відбулося внаслідок зниження гуртових цін на цей вид пального, повідомляє галузеве видання enkorr із посиланням на дані моніторингу Консалтингової гр...
У часи радянського дефіциту навіть побутові речі мали свою соціальну "вагу". Те, що стояло на полицях, висіло на стінах чи просто світилося з-під стелі, часто говорило про фінансове становище родини більше, ніж будь-які слова. Прагнення до показного д...