"Головний спортивний об'єкт Донецька "Донбас Арена" до війни активно експлуатувався. Навколо стадіону був затишний і доглянутий парк. Стадіон жив навіть у позаматчеві дні. Сьогодні "Донбас Арена" виглядає так само масштабно і велично. Але не відчувається життя у всій цій пишності. І найголовніше - якщо стадіон з боку виглядає все таким же, навіть банери на фасаді з зображеннями футболістів залишилися ті ж, то територія навколо зараз погано доглянута.
На самій арені все ще проводять екскурсії і працює клубний музей. Однак ці послуги не користуються особливим попитом. Ніяких спортивних заходів на стадіоні зараз не проводять. Хоча сама арена підтримується в мінімально необхідному для виживання порядку.
РСК "Олімпійський", на якому "Шахтар" проводив свої домашні матчі до введення в експлуатацію "Донбас Арени" зовсім не змінився. Зараз там періодично проводять змагання з легкої атлетики. І ще якісь зовсім неспортивні події. Тенісні корти простоюють без діла, виглядають злегка закинутими. У самій будівлі РСК працюють секції дзюдо та рукопашного бою. З боку вулиці Артема все так же стоїть пам'ятник Сергію Бубці.
Стадіон "Шахтар" просто вмирає. І якщо до 2014 року ще будувалися якісь плани по реконструкції під потреби академії, то зараз він просто нікому не потрібен. ЦС "Шахтар" в жалюгідному стані як зовні, так і всередині (хоча всередину потрапити зараз просто неможливо).
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...