Не товстіють і живуть до 100 років - китайці знайшли ідеальну заміну хлібу

Хліб є невід'ємною частиною харчування для більшості людей у світі, але не для жителів Китаю. Як не дивно, але в Піднебесній він не є основним продуктом харчування, і багато людей навіть не знають, що це таке, передають Патріоти України.

Чому китайці не їдять хліб?

Хліб не є традиційним продуктом в китайській кухні. Замість цього, китайська кухня має свій унікальний набір страв, які ідеально підходять для місцевого населення. Крім того, хліб може бути дорогим продуктом у деяких частинах Китаю, особливо в містах, що робить його менш доступним.

Що замість хліба?

Історично, китайці не вживали хліб як основне блюдо. Це пов'язано з тим, що в Китаї існувала розвинена культура зернового господарства. Рис був основним продуктом харчування, а хліб був не особливо популярний. Крім того, національна кухня Китаю відома своїм багатством і різноманітністю страв, які можна їсти без хліба.

Що ще не їдять у Китаї?

Існує певна кількість продуктів, які китайці не їдять з різних причин, наприклад:

  • Молоко: багато китайців не п'ють молоко, оскільки у них є генетична непереносимість лактози. Однак, останніми роками споживання молочних продуктів стає дедалі поширенішим.
  • Голуби: у деяких регіонах Китаю голубів розглядають як символ миру, тому їх не їдять.
  • Кров: деякі китайські страви містять кров, однак, це не настільки поширена практика, як у деяких інших кухнях.
  • Черепахи: деякі види черепах перебувають під загрозою зникнення, тому їх не їдять у деяких регіонах Китаю.

Якими будуть тарифи на газ із жовтня: Названо ціну для українців

субота, 30 вересень 2023, 12:30

В Україні тариф на газ у жовтні не зміниться. При цьому різниця у вартості блакитного палива становить понад 2 грн. за кубометр залежно від постачальника. Більшість українців купує блакитне паливо у "Нафтогазу" за ціною 7,96 грн за куб, передають Патрі...

В Україні прогнозують здорожчання хліба, овочів і м'яса: Який продукт здешевшає

субота, 30 вересень 2023, 12:22

В Україні найближчим часом можуть здорожчати хліб та овочі із "борщового набору". Фермери та експерти пояснюють це здорожчанням енергоносіїв і наслідками війни.Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Олени Лоскун,, передають Патріоти України. Фермер...