У країнах Євросоюзу проживають 4,2 млн. українців, які користуються тимчасовим захистом. Але останнім часом кількість людей із таким статусом знижується, повідомляє Євростат, передають Патріоти України.
На кінець лютого 2024 року країнами ЄС, які прийняли найбільшу кількість шукачів тимчасового захисту з України, були:
За місяць (від січня до лютого) найбільше абсолютне зростання кількості шукачів притулку спостерігалося в Німеччині (+16 430; +1,3%), Польщі (+5 640; +0,6%) та Чехії (+3 885; + 1,0%).
Водночас у лютому стало менше українців із тимчасовим захистом у п'яти країнах ЄС:
Порівняно з чисельністю населення кожної країни ЄС, найбільша кількість тих, хто отримував тимчасовий захист на тисячу осіб місцевого населення на кінець лютого 2024 року спостерігалася в Чехії (35,6 на тисячу осіб), Литві (26,5) і Польщі (26,0), тоді як відповідний показник на рівні ЄС становив 9,4 на тис. осіб.
Громадяни України становили понад 98% тих, хто отримав тимчасовий захист. Дорослі жінки становили майже половину (46,0%) бенефіціарів тимчасового захисту в ЄС. Діти становили майже третину (32,9%), а дорослі чоловіки – 21,2%.
Паролі бувають або занадто складними — їх важко зламати, але легко забути. Або занадто простими — ви їх пам’ятаєте, але ризикуєте збереженням даних. Як вирішити цю проблему? В епоху, коли цифрові загрози розвиваються швидше, ніж більшість людей встигаю...
Українці, незалежно від статі, повинні пройти базову військовий вишкіл, а також єднатися навколо країни для її захисту. Таку думку висловив командир 1 механізованого батальйону 153 окремої механізованої бригади Вадим Негробов, передають Патріоти Україн...