"Негідників на війні вистачає": Кривонос заявив, що на обміні полоненими "заробляють чималі гроші" (відео)

На обміні полоненими між Україною і збройними формуваннями Росії на Донбасі ("Л/ДНР") "заробляли обидві сторони". За повернення одного з військових за три дні з української сторони нібито просили 10 тисяч доларів, передають Патріоти України.

"Фінансову сторону" обміну прокоментував колишній заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України, експерший заступник командувача Сил спеціальних операцій Сергій Кривонос. Він виступив на політичному ток-шоу "Право на владу", яке транслювалося в YouTube ввечері 10 червня.

"На цьому [обміні] заробляють гроші – і чималі гроші. І представники цієї сторони, і тієї сторони, і це сором. Якби можна було запросити родичів тих, кого вже міняли, вони б назвали конкретно: хто говорив, які гроші вимагали, хто платив. Тому що деякі не платили", – стверджував нещодавно звільнений із ЗСУ Кривонос.

Він сказав, що гроші пропонували заплатити, зокрема, дружині ветерана АТО Івана Дєєва, але коштів у родини не було. Колишній військовополонений Дєєв, який був присутній у студії, підтвердив це. Він сказав, що його дружина неодноразово інформувала СБУ про вимагання. Як заявив військовий, з української сторони у жінки просили 10 тисяч доларів за повернення за три дні.

Ведуча Наталія Мосейчук підкреслила, що правоохоронцям необхідно зайнятися розслідуванням цієї інформації. "Іване Баканове, голово СБУ, будь ласка, зверніть увагу на цей факт. У нас ще дуже багато полонених. Очевидно, хтось на цій схемі сидить і з нашого боку, і з того боку. Негідників на війні вистачає. Будь ласка, це ваше справа – розбирайтеся", – сказала ведуча.
Зазначимо: Дєєв, доброволець із Хмельницького, був у полоні з 5 лютого 2017-го (майже 2 роки і 11 місяців). Він став учасником обміну на КПП "Майорське" під Горлівкою 29 грудня 2019 року.

Зможуть демонтувати? Мінкульт позбавив Арку дружби народів у Києві статусу пам’ятки історії

п’ятниця, 19 квітень 2024, 6:30

Мінкульт своїм наказом позбавив Арку дружби народів статусу пам’ятки історії. Відповідно, тепер цей монумент може бути повністю демонтований.Про це повідомили в пресслужбі відомства. 26 квітня 2022 року скульптурна частина монумента була прибрана з цен...

В Україні можуть різко змінити розмір пенсій: Стало відомо, чого чекати

п’ятниця, 19 квітень 2024, 5:58

В Україні - найнижчий пенсійний вік в Європі. Це єдина перевага нашої пенсійної системи, яка частково пояснює і її проблеми. Зараз на пенсії у середньому українець може отримувати менше ніж 30% від своєї зарплати. Це критично низький показник, передают...