Нех#й шастать! В Україні приготували "сюрприз" для колаборантів з Криму (фотофакт)

Білборди для кримчан, які їдуть оформляти документи, встановлені на дорозі з Криму і біля центрів, де видають біометричні паспорти.

Активісти приготували "теплий" прийом для зрадників-кримчан. Фото: Фейсбук.Українські активісти підготували два типи білдбордів біля адміністративних кордонів з окупованим Кримом - одні призначені для українських кримчан, а інші - для "колабораціоністів-ватників". Про це в Facebook повідомив блогер Антон Ходза, передають Патріоти України.

Зокрема, на "українському" білборді вітають братів-кримчан, які знаходяться під окупацією, і повідомляють, що Європа відкриває перед ними двері.

У білборді російською мовою до кримчан звертаються як до зрадників і пропонують їм подорожувати лише по "Золотому кільцю" Росії, а також не забувати про "камені з неба".

Всього було становлено чотири подібних рекламних щити - на дорозі з Криму і біля центрів, де видають біометричні паспорти.

Кінець епохи бідності, або щось на кшалт того, для двох категорій пенсіонерів: Соцвиплати значно збільшать вже у серпні

субота, 24 липень 2021, 6:30

З початку липня в Україні збільшилося пенсійне забезпечення для двох категорій пенсіонерів: учасників бойових дій і громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Ліга...

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...