Незвична причина: Митрополит Московської церкви боїться, що, якщо перейде до ПЦУ, то купуватиме миро за валюту

Митрополит Черкаський і Канівський УПЦ МП Софроній заявив, що раніше він щороку їздив у Москву і брав по два літри мира безкоштовно.

Митрополит Софроній. Ілюстрація: Главком.

Митрополит Черкаський і Канівський УПЦ Софроній в інтерв'ю пояснив, що його поки що стримує від переходу до Православної церкви України, передають Патріоти України.

Проукраїнський єпископ боїться, що у новій церкві він потрапить у ще більшу залежність, ніж зараз УПЦ МП залежить від Москви. Зокрема митрополит Софроній висловив непокоєння, що якщо перейде до Української церкви, то купуватиме миро за валюту.

«Коли я у Москві брав миро, а це недешева штука, щоби ви знали, їх до 12 різних видів. Щороку я їздив і брав по два літри мира. У мене за це ніхто ніколи не брав ані копійки, я нікому нічого не давав. А тепер, щоби мені взяти миро у Греції (мається на увазі Константинополь), то я повинен буду їхати туди. А це ж дорога і даватимуть мені миро не за одну гривню, а за євро чи за долари. А це немало. Якщо велика єпархія, багато витрат на хрещення, то не знаю, чи мені вистачить два літри на один чи два роки» - пояснив він.

Джерело: Главком

В Южноукраїнську під час відбою тривоги стався конфуз - з колонок заграла Леді Гага (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 8:23

У місті Южноукраїнськ Миколаївської області під час відбою повітряної тривоги трапився конфуз. Замість того щоб вимкнутися, сирени почали транслювати запальний трек співачки Леді Гаги, чим спантеличили містян, передають Патріоти України. Пісню Poker Fa...

"Проблема, яка всіх за*бала": Футболістка збірної Росії відверто висловилася про Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 0:41

Футболістка "Еспаньола" та збірної Росії Надія Карпова різко відреагувала на виступ президента Росії Володимира Путіна. Під час мітингу-концерту на Червоній площі на честь анексії українських територій ватажок Кремля пограв із публікою, змусивши її кри...