
З 17 липня в Україні змінені правила складання водійських іспитів. Зокрема, з початку й до кінця іспиту ведеться фото- і відеофіксація, а результати можна оскаржити протягом 10 робочих днів. Автоюрист Вадим Володарський в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, для чого потрібна відеофіксація, передають Патріоти України.
"Це, очевидно, робиться для того, щоб уникнути проблем з корупцією при отриманні водійських прав. Ми знаємо, що існує думка, що досить багато людей у нас права купують, це явище має місце. Тому це робиться, щоб довести, що дійсно людина прийшла і склала іспит", - сказав юрист.
Процедура передбачає оскарження результатів іспиту у начальника відповідного сервісу. На запитання про те, чи можна буде оскаржити в суді, Володарський відповів, що "немає сенсу". "В принципі відеозапис є доказом, безумовно. Але тут питання в тому, чи є сенс це робити, враховуючи термін розгляду справи в наших судах зараз", - сказав юрист.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...